سه شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
حجت‌الاسلام سالک مطرح کرد
 مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر قدرت‌های مداخله‌جویانه / هدف نفوذ همان اهداف قصه ۸۸ و ۷۸ است   

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مرگ بر آمریکا، مرگ بر تجاوز به حقوق ملت‌ها و دولت‌ها، مرگ بر تروریسم دولتی و غیردولتی و مرگ بر قدرت‌های مداخله‌جویانه آمریکا و مستکبرین است.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام احمد سالک صبح امروز در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در میان آحاد و اقشار جامعه اظهار کرد: مذاکره با آمریکا تحت هر شرایطی به فرمایش رهبری ممنوع است.

وی بیان کرد: مرگ بر آمریکایی که ما امروز سر می‌دهیم مرگ بر دولت آمریکا است در حقیقت مرگ بر سیاست‌های خصمانه آمریکا است، مرگ بر تجاوز به حقوق ملت‌ها و دولت‌ها، مرگ بر تروریسم دولتی و غیردولتی و مرگ بر قدرت‌های مداخله‌جویانه آمریکا و مستکبرین است.

وی اضافه کرد: ۱۳ آبان مجموعه‌ای از مسائل مختلف را در بر گرفته است از تبعید حضرت امام گرفته تا کشتار دانش‌آموزان و دانشجویان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در حقیقت مصادف با روز ملی استکبار جهانی و اعلام انزجار از مستکبرین است.

سالک بیان کرد: ۱۳ آبان نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که پیام‌های مختلفی دارد و نخستین پیام آن احیای هویت اسلامی ایران است که زیر چکمه‌های مزدوران آمریکایی و انگلیسی از بین رفته بود.

وی ادامه داد: هویت اسلامی ایرانی یعنی هویتی در پناه ارزش‌های اسلامی، یعنی احقاق حقوق از دست رفته توسط جنایتکاران حکومت پهلوی و یعنی حاکمیت دینی بر محور ولایت فقیه است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: هویت اسلامی ایرانی یعنی بسترسازی برای حکومت حضرت مهدی (عج) که در سایه بصیرت و بیداری ملت با تبعیت از ولایت فقیه شکل می‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب هدف اول قدرت‌های مستکبر را نفوذ در ایران دانستند و برجام بستر نفوذ در ایران را فراهم کرد، حرکت استکباری یعنی حرکت برای نفوذ در لایه‌های مختلف جامعه، یعنی روانسازی و عادی‌سازی برای براندازی جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر ولایت فقیه.

ادامه دارد…

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


راهی که از سر گرفتیم!
راهی که از سر گرفتیم!
پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق