سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
حجت‌الاسلام سالک مطرح کرد
 مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر قدرت‌های مداخله‌جویانه / هدف نفوذ همان اهداف قصه ۸۸ و ۷۸ است   

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مرگ بر آمریکا، مرگ بر تجاوز به حقوق ملت‌ها و دولت‌ها، مرگ بر تروریسم دولتی و غیردولتی و مرگ بر قدرت‌های مداخله‌جویانه آمریکا و مستکبرین است.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام احمد سالک صبح امروز در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در میان آحاد و اقشار جامعه اظهار کرد: مذاکره با آمریکا تحت هر شرایطی به فرمایش رهبری ممنوع است.

وی بیان کرد: مرگ بر آمریکایی که ما امروز سر می‌دهیم مرگ بر دولت آمریکا است در حقیقت مرگ بر سیاست‌های خصمانه آمریکا است، مرگ بر تجاوز به حقوق ملت‌ها و دولت‌ها، مرگ بر تروریسم دولتی و غیردولتی و مرگ بر قدرت‌های مداخله‌جویانه آمریکا و مستکبرین است.

وی اضافه کرد: ۱۳ آبان مجموعه‌ای از مسائل مختلف را در بر گرفته است از تبعید حضرت امام گرفته تا کشتار دانش‌آموزان و دانشجویان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در حقیقت مصادف با روز ملی استکبار جهانی و اعلام انزجار از مستکبرین است.

سالک بیان کرد: ۱۳ آبان نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که پیام‌های مختلفی دارد و نخستین پیام آن احیای هویت اسلامی ایران است که زیر چکمه‌های مزدوران آمریکایی و انگلیسی از بین رفته بود.

وی ادامه داد: هویت اسلامی ایرانی یعنی هویتی در پناه ارزش‌های اسلامی، یعنی احقاق حقوق از دست رفته توسط جنایتکاران حکومت پهلوی و یعنی حاکمیت دینی بر محور ولایت فقیه است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: هویت اسلامی ایرانی یعنی بسترسازی برای حکومت حضرت مهدی (عج) که در سایه بصیرت و بیداری ملت با تبعیت از ولایت فقیه شکل می‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب هدف اول قدرت‌های مستکبر را نفوذ در ایران دانستند و برجام بستر نفوذ در ایران را فراهم کرد، حرکت استکباری یعنی حرکت برای نفوذ در لایه‌های مختلف جامعه، یعنی روانسازی و عادی‌سازی برای براندازی جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر ولایت فقیه.

ادامه دارد…

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق