یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱

حذف مسؤولان ایرانی در اینستاگرام نشانی از دیکتاتوری

کارشناس مسائل سیاسی گفت : جریان مدعی جریان آزاد اطلاعات و آزادی بیان در اندیشه غرب تلاش می کنند نیروهای مردمی سپاه پاسدران و انقلابی را دراینستاگرام را مسدود کنند که خود این موضوع نشان‌دهنده تفکر دیکتاتوری است.

به گزارش ندای اصفهان،محسن نصری اظهار کرد: در طول چهل‌سالگی بعد از انقلاب اسلامی همه تلاش‌های تئوری و عملی استکبار به علاوه آمریکا این هست که جلوی رشد انقلاب اسلامی را بگیرد اما کشور ما روز به روز تلاشش در حال افزایش است و در هر حوزه و عرصه‌ای که آن‌ها رشد و پیشرفت داشته‌اند کشور ما هم گامی مهمی برداشته است.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تروریست خواندن سپاه پاسداران توسط آمریکا مطرح کرد: تروریست خواندن سپاه پاسداران توسط آمریکا اتفاقی است که اولین بار در تاریخ رخ می‌دهد که آمریکا نیروی مسلح و رسمی در قانون اساسی کشوری را تروریست خطاب می‌کند اما نکته بسیار مهم این هست جریان مدعی جریان آزاد اطلاعات و آزادی بیان در اندیشه غرب تلاش می‌کنند نیروهای مردمی سپاه پاسداران و انقلابی را در اینستاگرام مسدود کنند که این موضوع  نشان داد چیزی غیر از تفکر دیکتاتوری و استبداد و عدم اعتقاد به آزادی و آزادی بیان در غرب وجود ندارند.

وی ادامه داد: دستور آزادی بیان و آزادی جریان اطلاعات را می‌دهند و از سوی دیگر تلاش می‌کنند عده‌ای را که فعالیت رسانه‌ای انجام می‌دهند و نقش مهمی در آگاهی و فضیلت بخشی به مردم  را دارند حذف کنند.

نصری افزود: تروریست خواندن سپاه پاسداران سبب شد مردم جهان بیشتر بفهمند الگوی وابسته به آمریکا که بویی از انسانیت و آزادی نبرده و در صدد این هستند که همه‌چیز در جهت منافع خودشان عمل کند و هرکس در راستای منافع آن‌ها پیش نرفت به مقابله و درصدد حذف آن بر می‌آیند.

استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم گام دوم انقلاب اسلامی با قدرت و صلابت به سمت تمدن نوین اسلامی حرکت کند، نگاه‌ها باید به درون باشد و از نگاه به غرب و از امید و اتکا به دیگران و طرفداران غرب پرهیز کنیم.

وی آمریکا را دشمن قسم‌خورده مردم ایران دانست و تصریح کرد: به این دلیل دشمن قسم‌خورده است که حق آزادی و فعالیت در فضای مجازی را در جهت منافع خودشان سوق می‌دهند و آزادی را فقط برای خودشان و طرفداران آشکار و پنهان خودشان می‌دانند و فقط می‌خواهند خودشان آزاد باشند؛ برای انسانیت ارزشی قائل نیستند و ما را متهم می‌کنند در حالی که ملاک آزادی را خودشان می‌دانند تا از هر کس مخالفشان است، حق فعالیت را بگیرند.

نصری ادامه داد: تجربه 40 ساله گذشته به خوبی تبیین می‌کند که آمریکا بزرگ‌ترین زندان و بیشترین جمعیت نظامی را دارد و سالانه بیشترین افراد را اعدام می‌کند اما به ما اتهام می‌زند که بیشترین زندانی و قاچاق مواد مخدر را داشته‌ایم و برچسب تروریست را می‌زند اما نکته امیدبخش این هست که مردم ما چهره سیاه و کدر آمریکا را دیدند و فهمیدند که چیزی به جز منافع خودشان برایشان مهم نیست و شعار حقوق بشر و دموکراسی چیزی جز حرف نیست.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715