ندای اصفهان

برف و باران سراسر استان اصفهان را در بر گرفت؛ بارش ۲۰ سانتی‌متری برف در فریدون‌شهر

کدخبر: 111216
۵ فروردین ۱۳۹۸ در ساعت ۱۲:۳۷ ب.ظ

به گزارش ندای اصفهان،حجت‌الله علی‌عسگریان  با اشاره به میزان بارندگی در سطح استان، اظهار داشت: شب و روز گذشته شاهد بارش‌های خوبی در سراسر استان بودیم.

وی افزود: در این میان تا کنون فریدون‌شهر با ۳۳٫۹ میلیمتر بارش، بیشترین میزان بارندگی را داشته که بیشتر به صورت برف بوده و در حال حاضر ۲۰ سانتی‌متر برف روی زمین نشسته است.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه بویین میاندشت با ۲۶ میلیمتر بارش، رتبه دوم میزان بارندگی را داشته است، گفت: بارش‌ها ادامه دار است ولی تا صبح امروز، این مقدار بارش گزارش شده است.

وی ادامه داد: خوانسار ۲۱٫۶ میلیمتر، داران ۱۸٫۲، گلپایگان ۱۵٫۵، سمیرم ۹ میلیمتر، چادگان ۳٫۸ میلیمتر، میمه ۲٫۵، کاشان ۲٫۴ و نطنز ۰٫۹ میلیمتر بارش داشتند.

علی‌عسگریان تصریح کرد: طی دو روز آینده جو همچنان ناپایدار است و بر این اساس آسمان به صورت ابری یا نیمه ابری همراه وزش نسبتا شدید تا شدید باد پیش‌بینی می‌شود.

بیشتر بخوانید

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به بارش برف و باران در غرب و جنوب استان، اظهار داشت: در بقیه مناطق استان، بارش باران و گاهی هم رگبار و رعد و برق و در مناطق مستعد، امکان بارش تگرگ نیز وجود دارد.

وی افزود: بیشینه و کمینه دمای اصفهان ۱۹ و ۸ درجه سانتیگراد گزارش شده و بویین میاندشت با ۲ درجه زیر صفر سردترین نقطه استان و چوپانان با ۲۵ درجه گرم‌ترین نقطه استان است.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,