یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
 دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان جنایات آمریکا را فراموش نمی کنند   

ویژه برنامه تجمع روز ملی مبارزه با استکبار سه شنبه ۱۲ آبان در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

به گزارش ندای اصفهان دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان در آستانه فرارسیدن روز ۱۳ آبان‌ماه، ویژه برنامه تجمع روز ملی مبارزه با استکبار را در این دانشگاه برگزار می‌کنند.
در همین رابطه محسن کاشانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا گفت: در حال حاضر برخی تلاش دارند تا جنایت های آمریکا فراموش شود و سابقه سیاه این کشور را از حافظه تاریخی مردم ما پاک کنند.
وی افزود: از طرفی رهبر انقلاب در مورد نفوذ در حوزه های مختلف بویژه در زمینه فرهنگی در دوران پس از مذاکرات هشدار دادند.
کاشانی ادامه داد: به همین جهت جنس فعالیت های ما فرهنگی خواهد بود و بیشتر به حدود حب و بغض می پردازیم واین که نسبت به دوستان و دشمنان چگونه باید رفتار کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان با تاکید بر خدشه ناپذیر بودن اصل استکبارستیزی انقلاب تصریح کرد: بعضی منتظرند بغض نسبت به استکبار را در دوران پس مذاکرات هسته ای ببیند که مردم و به صورت ویژه دانشگاهیان، امسال راهپیمایی و تجمع  ۱۳ آبان را باشکوه تر از سال های گذشته برگزار خواهند کرد.
بر اساس این گزارش، این تجمع با همکاری بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و بسیج کارمندان دانشگاه صنعتی اصفهان فردا ظهر با اقامه نماز ظهر و عصر آغاز می شود
اجرای رزم نوازان، سخنرانی بهرام بیرانوند، نماینده مجلس و دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان در دوران اصلاحات، سرود دسته جمعی، سخنرانی حجت الاسلام علیرضا امینی رئیس نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی و غبارروبی قبور شهدا از دیگر برنامه های این مراسم است./ایمنا

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق