پنج شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
در رقابت‌های بین‌المللی ۲۰۱۵ آلمان
 کسب مقام چهارم دانشجویان اصفهانی در مسابقات ریز پرنده‌های بدون سرنشین   

تیم دانشجویی آذرخش دانشگاه صنعتی اصفهان، عنوان چهارم بخش Outdoor مسابقات بین‌المللی ریز پرنده‌های بدون سرنشین آلمان را کسب کرد.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، تیم دانشجویی هوافضای آذرخش دانشگاه صنعتی اصفهان، عنوان چهارم بخش Outdoor مسابقات بین‌المللی ریز پرنده‌های بدون سرنشین آلمان (IMAV 2015) را کسب کرد.

در این رقابت‌ها که ۱۵ تا ۱۸ سپتامبر و با حضور۱۷ تیم در شهر آخن آلمان برگزار شد، تیم دانشجویی آذرخش دانشگاه صنعتی اصفهان با شرکت در بخشOutdoor با یک پرنده چهارموتوره، عنوان چهارم این رقابت‌ها را به خود اختصاص داد.

این تیم متشکل از جواد پورمحمد، مهدی کاوه، مینا نظریان سامانی و نیما عرفانی جزی از دانشکده‌های مهندسی مکانیک و مهندسی برق دانشگاه صنعتی اصفهان، به سرپرستی مهدی نیلی احمدآبادی عضو هیئت‌علمی دانشکده مهندسی مکانیک این دانشگاه در این دوره از مسابقات شرکت نمود.

تیم آذرخش دانشگاه صنعتی اصفهان عنوان نخست این مسابقات را نیز در کارنامه دارد. این رقابت‌ها همه‌ ساله و با حضور کشورهای مطرح جهان از جمله آلمان، هلند، فرانسه، روسیه، چین، سنگاپور، برزیل و ایران با حمایت و مشارکت سازمان هوافضای اتحادیه اروپا و مرکز تحقیقات بین‌المللی ارتش امریکا برای نمایش پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشورهای مختلف برگزار می‌شود.

 

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق