یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲

اتمام حجت ایران با پاکستان برای آخرین بار

کارشناس مسائل سیاسی گفت: ایران برای اتمام حجت با پاکستان باید مذاکره شود و اگر توافقی صورت نگرفت به دنبال برخورد جدی باشد تا تروریست‌ها بدانند هیچ اقدام تروریستی علیه ایران بی‌پاسخ نخواهد ماند.

به گزارش ندای اصفهان،محسن نصری اظهار کرد: دولت پاکستان موظف به برقراری امنیت در مرزهای خودش است و دستگاه دیپلماسی ما باید با فرستادن نماینده به پاکستان به طور جدی و با استفاده از قوانین بین‌المللی موضوع را پیگیری کند.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: اگر دولت پاکستان نخواهد یا نتواند با تروریست‌ها در کشور خودش برخورد کند، ایران باید بر اساس حقوق مشروع خود همان‌گونه که مقر منافقین در عراق و داعش در سوریه را مورد اصابت موشک قرار داد مقر تروریست‌ها در پاکستان را با همکاری و هماهنگی دولت پاکستان مورد اصابت موشک قرار دهد.

وی افزود: باید با فعالیت‌های فرهنگی مردم منطقه سیستان و بلوچستان توجیه شوند تا تروریست‌ها پایگاهی داخل کشور پیدا نکنند و مردم این منطقه در تأمین امنیت مرز با مأموران همکاری کنند و از این طریق سیستم مرزبانی ما تقویت شود.

نصری در پاسخ به این سؤال که با وجود رابطه نزدیک پاکستان و عربستان آیا احتمال موفقیت مذاکرات دیپلماتیک وجود ندارد، گفت: شکی نیست که دولت پاکستان در راستای سیاست‌های آمریکا، انگلیس و وهابیت اقدام می‌کند، اما برای اتمام حجت باید مذاکره شود و اگر توافقی صورت نگرفت برخورد جدی صورت پذیرد تا تروریست‌ها بدانند هیچ اقدامی بی‌پاسخ نخواهد ماند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق