چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷

عاقبت دو برادران هم در کوزه افتادند/ ماجرای ادامه‌دار کیک تولد معاون اول

نمایندگان استان اصفهان در صفحات مجازی خود از جلسات، تذکرات، مصاحبه‌ها و عملکردشان نوشتند؛ از ضعف گمرک و گوشت نجومی تا حیات خلوت سیاسیون و خودروسازی را در مجله مجازی این هفته بخوانید.

به گزارش ندای اصفهان،نمایندگان استان اصفهان در صفحات مجازی خود از جلسات، تذکرات، مصاحبه‌ها و عملکردشان نوشتند؛ ضعف گمرک و گوشت نجومی، حیات خلوت سیاسیون و خودروسازی، مقایسه با پهلوی، تذکر کتبی به وزرا و رئیس‌جمهور، فرش قرمز مبارکه‌ای‌ها برای سرمایه‌گذاران را در مجله مجازی این هفته بخوانید:

حمیدرضا فولادگر نماینده اصفهان در گفت‌وگو با رسانه‌ها، با بیان اینکه در طرح ساماندهی صنعت خودرو تعیین شد که تا سه سال آینده دولت تصدی‌گری خود در صنعت خودرو را به طور کامل خاتمه یابد و نقش دولت تبدیل سیاست‌گذاری و تنظیم بازار شود، بیان کرد: «مقصر اصلی نوسانات قیمتی و آشفتگی بازار خودرو در شرایط کنونی دولت و وزارت صنعت است. ما در اینجا با یک تعارض مواجهیم. دولت از یک طرف هیأت مدیره انتخاب می‌کند و از طرف دیگر قیمت‌گذاری. تنها راه‌حل نجات از این دست اتفاقات در صنعت خودرو، خصوصی‌سازی واقعی است.»

ابوالفضل ابوترابی نماینده اصفهان در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به مشکلات معیشتی مردم اظهار کرد: علت اصلی افزایش قیمت‌ها عدم برنامه‌ریزی و ضعف مدیریتی برخی مسؤولان به خصوص در گمرک کشور است؛ چراکه قاچاق کالا تیشه به ریشه اقتصاد و وضعیت معیشتی مردم زده است.

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در پستی اینستاگرامی نوشت:

هجمه‌های رسانه‌ای غرب به دنبال مقایسه نظام اسلامی با رژیم منحوس پهلوی هستند. درحالی‌که پیشرفت‌های انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در طول این 40 سال با هیچ زمانی قابل مقایسه نیست. ندای این انقلاب عظیم به سراسر دنیا ارسال شده است که آثار این حرکت مهم در جهان مشاهده می‌شود.

وی همچنین در نشست علنی در مجلس در تذکر به رئیس‌جمهور اینطور بیان داشت: «دلیل رسانه‌ای کردن جشن تولد معاون اول رئیس‌جمهور در کاخ سعدآباد با توجه به شرایط و مشکلات اقتصادی مردم چیست؟ چرا با این اقدامات ناامیدی، یأس و ضدیت با مسئولان را در میان مردم تشدید می‌کنید؟»

حیدر علی عابدی نماینده مردم اصفهان در کانال ایتای خود تذکر کتبی خود به وزیر آموزش و پرورش در خصوص حل مشکل استخدامی و حقوق و مزایای آموزگاران و دبیران خرید خدمات آموزشی را منتشر کرد:

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار طی تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر قرار بود قیمت خودرو را از چندین ماه قبل توسط دلالان تعیین و صرفاً شما آن را تأیید کنید دیگر نیاز به وزارتخانه عریض و طویل به نام صنعت، معدن و تجارت نبود.

همچنین طبق نامه‌ای که امروز منتشر شده حسینعلی حاجی نماینده شاهین‌شهر و ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف‌آباد و نیز جمعی دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس قوه قضاییه، درخواست برگزاری علنی دادگاه حسین فریدون و مهدی جهانگیری را داشته‌اند.

زهرا سعیدی نماینده شهرستان مبارکه در گفت‌وگو با رسانه‌ها اظهار کرد: «فرصت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری در شهرستان مبارکه وجود دارد از این رو برای حضور فعال سرمایه‌گذاران فرش قرمز پهن می‌کنیم.»

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715