پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۵

باور کنیم!

گوهر زاینده انقلابی که ربودنی نیست…

عالم و آدم فقط به یک حقیقت متعین در دوران های تاریخی می تواند زنده بماند و از آنجا که این حقیقت متعین ریشه در گوهر بالنده جریان حق تاریخ دارد جریان باطل در هر وسعتی رو به زوال و نابودی دارد

ندای اصفهان- هجرت ایزدی

در بعضی برهه‌های تاریخی آن چنان حقیقت متجلی می‌شود که به واقع آنها که منکر عظمت آن رخدادها می شوند جز کران و کوران عالم نیستند. پنچ شش سده است که دنیای مدرن ظرفیت‌های خود را به ظهور رسانده و عالم شاهد همه دستاوردهای دنیای مدرن بوده است. روح دنیای مدرن اباحیگری است و بشر آزاد از حق هیچ گوهری در تاریخ نمی‌شناسد لذا هرچه می زاید هرچند خیره کننده باشد پایدار نمی ماند.

طواغیت عالم در راستای روح سلطه گری و برای ماندن در آخرین لحظات عمر خویش از هیچ کوششی برای نابودی جمهوری اسلامی فروگذار نکرده اند و ما چطور در چهل سالگی انقلاب عزیزمان فریاد نزنیم که احمق های درجه یک عالم در قرن نابودی ابرقدرت ها به جهنم می روند و مستضعفین مجاهد جهان وارث این عالم خواهند شد.

چطور در چهل سالگی انقلاب عزیزمان فریاد نزنیم که رژیم صهیونیستی چهارمین قدرت برتر نظامی عالم نه تنها ۳۳ روز و ۲۲ روز و ۵۱ روز و ۸ روز که دو روز هم در مقابل جبهه مقاومت نمی تواند دوام بیاورد و گنبد آهنین مبدل به یک سبد سوراخ بی خاصیت گردیده است.

خدای عزیز چطور این همه عظمت را فریاد نزنیم که طواغیت عالم و جیره خوارانشان چهار سال است در آخرالزمان اسلحه هایشان با تمام قوا از کار افتاده است و هر چه با ملت یمن می‌کنند آنها را بیشتر به سوی جهنم می کشاند.

چطور از عمق جانمان فریاد نزنیم که امروز پس از چهل سال از انقلاب عزیزمان و پس از سی سال از دفاع مقدس بیست سی میلیون زائر آرام و بی دغدغه در اربعین راهی کربلایی می شوند که با پروراندن وحشی های عالم می خواستند ده‌ها سال دریای خون در منطقه راه بیندازند اما عمرشان به شش بیشتر نرسید و امروز خودشان در فرانسه، واشنگتن و نیویورک و… در آتش خودساخته شان می سوزند.

چطور با همه وجود فریاد نزنیم که عربستان سعودی در چهل سالگی انقلاب عزیزمان با گروگان گیری سیاسی و تکه تکه کردن مخالفان توسط محمد بن سلمان و حمایتهای بی دریغ آمریکا از آن و نفرت عمومی در جهان به پایان خویش رسیده است.

و مهم تراز همه چطور  گوهر زاینده و بالنده انقلابمان را باور نکنیم در حالی که نئولیبرالها از دولت سازندگی تا به حال همه قوایشان را برای مذاکره و دوستی با طواغیت عالم می کنند و در آخرین تلاش ها با برجام و ۲۰۳۰ و FATF و اخلال در بازار سکه و ارز و تحریم های شدید داخلی و… از هیچ کاری برای شکستن روح استکبارستیزی انقلاب فروگذار نکرده اند لکن انقلاب عزیز نه تنها نفوذ خارجی خویش را از دست نداده بلکه به وسیله جوان های عزیزمان در حوزه های مختلف دانش بنیان، فرهنگی و… بارور نیز شده است.

این ها همه به معنای آن است که آنچه در عالم به وقوع می پیوندد بر اساس سنتهای الهی است. ابرهای تیره گاه اجازه ظهور خورشید حق را نمی‌دهند و عملیات رمضان ها و کربلای ۴ ها و ۱۸ تیر ها و عاشورای ۸۸ ها و نئولیبرال ها همان حجابهایی هستند که بنا به اقتضای زمان از خورشید انقلاب رخ بر می کشند و تشییع عظیم و پربرکت شهدای غواص و ۲۳ تیر ها و ۹ دی ها می آفرینند این جنس انقلاب عزتمند ماست که هرگز محو شدنی نیست.

چه بسا این ابرهای سیاه طواغیت عالم و جیره خوارانشان وقتی ۴۰ سال بی رحمانه بر ملتی مقاوم می‌تازند خود باران رحمتی است برای تطهیر قلب های مکدر از اقتدار ماده لذا در ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمندمان کوله باری از این عظمت ها را به رخ عالم کشیده ایم.

چه طوفان شن هایی که به لطف حضرت حق بر حلقوم طواغیت عالم پاشیده ایم و نفس آنها را گرفته‌ایم و چه ایثارها و قربانی هایی برای انقلابمان داده ایم تا در نیستی شان به هست حق شاهد ثمربخشی شجره طیبه انقلابمان باشیم.

این زایندگی از معجزات انقلاب است؛ در حالی که دولت آب خوردن ملت رابه برجام گره می زند و می‌گوید اسرائیل با یک دکمه جمهوری اسلامی را نابود خواهد کرد و امضای کری را تضمین می داند و هنوز هم با خروج امریکا از برجام و بدعهدی هشت ماهه اروپایی ها برای ایجاد کانال مالی و نقشه جدید آن ها برای تصویب CFT و مذاکره برای موشک ها، برجام را از افتخارات جمهوری اسلامی می داند…

جوانان دهه هفتادی که نه انقلاب را دیده اند نه امام خمینی رحمه الله را دیده‌اند نه دفاع مقدس را دیده‌اند راهی مبارزه با داعش در منطقه می شوند و بینی طواغیت عالم را با به خاک می مالند و حججی و امثال ایشان چراغ راه دولت و ملتی می شوند که از صراط مستقیم انقلاب منحرف گردیده است.

 آنها که این گوهر زاینده انقلاب اسلامی را هنوز باور ندارند آیا با خود اندیشیده اند که چرا هشت سال دفاع مقدس، تحریم های فلج کننده، لیبرال‌ها و منافقین، مفسدین اقتصادی و اخلالگران بازار سکه و ارز نمی‌توانند ریشه این انقلاب را بکنند! مگر به اذعان خودشان با تمام قوایشان نیامدند چرا ثمری برنمی‌دارند!!

نئو لیبرال هایی که با شعار مذاکره به میدان آمدند کسانی را پروردند که با اقدامات نسنجیده و تحریم‌های داخلی اقلام ضرور ملت را تا چند صد درصد بالا کشیدند و خون ملت را مکیدند که ملت را در مقابل نظام قرار دهند لکن جز آنکه نگاه عالم را به این گوهر زاینده و قیوم انقلاب معطوف کردند ثمری برنداشتند.

آری به قول رهبر  عزیز شکستی که آنها از این فشارهای سخت بر جمهوری اسلامی می خورند در تاریخ سابقه نخواهد داشت و ان شاءالله به لطف حق این بارهم ناکام خواهند شد.

 آنها که گوهر ناب انقلاب را هنوز باور ندارند به تشییع پیکر شهدای عزیزمان بنگرند که پس از سی سال چه قیامتی بپا می سازد!  فلان سلبریتی ضد انقلاب در همان فضا جملاتی بر زبان می راند که احاطه روح این انقلاب عزیز را بر دلها متجلی می سازد.

این انقلاب عزیز نه تنها رفتنی نیست بلکه ذاتش اجازه ظهور بسیاری از پلیدی ها و آلودگی ها را هم نمی‌دهد. انقلاب ما نیاز به مدافع ندارد این مائیم که هویتمان را با این انقلاب عزیز و شکست ناپذیر معنا می‌کنیم. هیچ فکر و جریانی نمی‌تواند ذات توحیدی انقلاب ما را که رمز شکست ناپذیری این ملت است برباید چرا که عالم همه در سیطره‌ی حق است و از حکومت حق گریزی نیست.

 این انقلاب عزیز پایدار و صبورانه می ماند

صبورانه با مادران و همسران عزیز شهدا که فرزندانشان را مخلصانه برای حق نثار کردند،

صبورانه با ملتی که تورم استخوان سوز کمر قشر مستضعف را شکست لکن لقمه خود را به حرام و ربا نیالود و حساب این انقلاب و نظام مقدس را از حقوق بگیران نجومی جدا ساخت،

صبورانه با تولیدکنندگانی که با دلالی سکه و ارز زیان ده شد لکن به خاطر عزت این انقلاب دست از کار برنداشت،

صبورانه با ملتی که با مصرف اجناس داخلی علیرغم قاچاق چند ده هزار میلیاردی فرزندان این مملکت را در تولید بیشتر امیدوار کرد،

صبورانه با جوانانی که مجاهدانه با دست یافتن به فناوریهای روز دنیا در ظرف زاینده انقلاب اسلامی ملت را از اجنبی بی نیاز کرد.

آری این انقلاب عزیز با ذات نورانی غدیر به قیومیت حق و نور ولایت علی علیه السلام تا ظهور حضرت مهدی عجل تعالی فرجه الشریف ماندنی است و جوانان ما که در  این چشمه نورانی حیات خود رامعنا می کنند  قله های عالم را فتح خواهند کرد. ان شاءاله .

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق