پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
آیت‌الله موحدی‌کرمانی:
 برخی‌ها فکر نکنند که با توجه به توافق هسته‌ای همه مسائل بین ما و آمریکا حل‌ شده است   

نایب‌رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی‌ها فکر نکنند که با توجه به توافق هسته‌ای همه مسائل بین ما و آمریکا حل‌ شده است.

به گزارش ندای اصفهان، آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی نایب‌ رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت یوم‌الله ۱۳ آبان امسال، اظهار داشت: این روز یکی وقایع مهم انقلاب اسلامی است که یکی از پایه‌های اصلی دین ما محتوای یوم‌الله ۱۳ آبان است.

وی تأکید کرد: ما دشمنان خود را فراموش نمی‌کنیم و اگر دشمنی آنها برای ما ثابت شود، سعی می‌کنیم گول مکرهای آنها را نخوریم.

نایب‌ رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اگر دشمن به ما نزدیک شد، قطعاً هدفی دارد و به دنبال منافع خود است و هیچ منفعتی را برای ما نمی‌خواهد. دشمن منافع خود را در ضربه زدن به ما می‌بیند.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی خاطرنشان کرد: بحمدالله حالت ضدیت با استکبار در مردم ما قوی است و ۱۳ آبان روزی است که این معنا کاملاً بروز و ظهور پیدا می‌کند.

وی افزود: برخی ممکن است غافل شوند و خیال کنند حالا که مسئله انرژی هسته‌ای به‌ جایی رسیده، همه مسائل بین ما و آمریکا حل‌شده که این اشتباه است. در موضوع برجام درباره انرژی هسته‌ای سلسله توافقاتی با ۱+۵ صورت گرفته، اما این توافق ارتباطی ندارد با کسانی که ضداسلام هستند.

امام‌جمعه موقت تهران تأکید کرد: ما همیشه آمریکا را دشمن خود تلقی می‌کنیم، زیرا دشمن اسلام است. روحیه استکباری آمریکا روحیه‌ای است که از او جدا نمی‌شود. آمریکا حالت غرور، خودخواهی، زورگویی و … را در خود دارد و یکی از حامیان اصلی تروریست محسوب می‌شود و به آنها کمک می‌کند.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی در پایان یوم‌الله ۱۳ آبان را روز بزرگ و ماندنی عنوان کرد و گفت: انشاءالله در تاریخ ایران این روز همان‌طور که ماندنی بوده، ماندنی بماند و یکی از افتخارات انقلاب، نظام و مردم ما محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق