یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان خبر داد
 تمهیدات ویژه برای آماده‌سازی مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان در اصفهان   

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان از انجام تمهیدات ویژه برای آماده‌سازی مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان در این شهر خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان، احمدرضا مصور صبح امروز در جمع مدیران و مسئولان حوزه معاونت خدمات شهری با اشاره به روز ۱۳ آبان، روز ملی استکبارستیزی و روز دانش‌آموز اظهار داشت: تاریخ نشان داده است که ملت ما با تکیه بر آرمان‌های انقلابی و آموزه‌های دینی همیشه در برابر استکبار و زیاده‌خواهی مستکبرین ایستاده است.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان افزود: ۱۳ آبان نمادی برای مبارزه با استکبار جهانی است چرا که در این روز همه ملت‌های مظلوم در دنیا دیدند که جوانان انقلابی ما چگونه در برابر شیطان بزرگ ایستادند.

مصور با اشاره به برگزاری مراسم ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام، گفت: حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان تمهیدات ویژه‌ای را برای مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان در نظر گرفته است و این مسیر را آماده برگزاری این مراسم نموده است.

وی با اشاره به اینکه صبح روز چهارشنبه مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان از میدان انقلاب اسلامی شروع و از مسیر خیابان کمال اسماعیل ـ پل فردوسی ـ پل خواجو ادامه پیدا می‌کند، گفت: ناوگان جمع‌آوری پسماند خشک در زمان برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان در محل حضور دارند و در لحظه به نظافت مسیر راهپیمایی می‌پردازند.

انتهای پیام/

منبع: فارس

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق