پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷

به مناسبت روز اجرای طرح استعماری حذف حجاب به دست رضاخان؛

هر کس خودش را به تنهایی مسئول بداند و یک آتش به اختیار واقعی باشد

صبح امروز همایشی به مناسبت اجرای طرح استعماری حذف حجاب به دست رضاخان در خیمه شهدای بسیج ناحیه امام صادق(ع) و به همت جامعه زنان برگزار گردید .

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان،در این همایش پس از قرائت قران و اجرای سرود بسیجیان دانش آموز، سرکار خانم معصومه حکیمیان معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان پیرامون حجاب و عفاف سخنرانی ایراد فرمود و گفت: ما روز ۱۷ دی را گرامی نمی داریم زیرا برای براندازی این طرح خون زیادی از جوانان پاک میهن ما ریخته شد.

وی افزود به هر انسانی فقط یک بار فرصت به دنیا آمدن داده می شود پس قدر این لحظات را بدانیم و خوب فکر کنیم که چه کارهایی در جامعه می توان انجام داد. قدر نعمت هایی را که داریم را بدانیم و ذهن را خرج کینه های بی ارزش نکنیم چرا که قلب و ذهن پر کینه ظرفیت فکر کردن به مشکلات جامعه را ندارد.

معاون فرهنگی بسیج هشدار داد: هر طلوعی را که می بینیم مطمئن نیستیم که غروبش را هم ببینیم پس روزمان را پر برکت بدانیم و با گذشت و ارزشمند زندگی کنیم. اگر جامعه فعلی مشکلات و آسیب هایی دارد، این به خاطر کوتاهی های ماست که درست فکر نکردیم ، درست کار نکردیم و درست برنامه ریزی نکردیم و همیشه انجام کارها را به گردن دیگران انداخته ایم پس فساد و بی حجابی هم داریم.

وی خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم جامعه و کشور را تغییر دهیم و بسازیم ، یکایک ما باید یک حرف بزنیم و نه دو حرف! و بگوییم برای آبادانی فرهنگی و اجتماعی ایران و جهان اسلام یا من کار می کنم و یا هیچ کس دیگر! هر کس خودش را به تنهایی مسئول بداند و یک آتش به اختیار واقعی باشد.

یکی از مهمترین مشکلات فعلی ما جنگ نرم است که سابقه آن بر می گردد به زمان خلقت آدم، که خداوند انسان را از خاک آفرید و از روح خودشدر او دمید و فرمان سجده داد و شیطان تمرد کرد و قسم خورد که نسل آدم را به گمراهی بکشاند مگر مخلصین را و از همان زمان جنگ نرم آغاز شد.

حکیمیان گفت:جنگ نرم جهانی است و فقط متعلق به کشور ما نیست. ۲۰۰ سال قبل هفت نفر شیطان پرست یهودی نما دور هم جمع شدند و یک پروتکل شامل ۲۴ بند نوشتند و ۱۲۰ سال اجرا کردند. حال این جوانان ما توسط همین پروتکل ها اسیران آزاد نما شده اند .

وی با اشاره به چند بند از این پروتکل ها افزود:اولین شعار آنها این بود که ما ربا را ترویج می دهیم و این کار را با گرفتن روزی حلال از مردم انجام دادند. دوم مواد مخدر را ترویج دادند، سوم بی بند و باری را ترویج دادند، چهارم تولد فرزندان نامشروع را و پنجم مصرف مشروبات الکلی ترویج داده شد تا بند بیست و چهارم… یکی از این بندها این بود که انسان را به حالت حیوان در می آوریم تا هرچه ما خواستیم انجام دهد و این کار را هم انجام داند. مثلا از ۲۵ سال پیش تا الان داعش را با آن جنایات حیوانی پرورش دادند. و در بند آخر هم شیطان پرستان می گویند که خود ما هیچ یک از این کارها را انجام نمی دهیم تا بتوانیم حاکمیت کنیم.

حکیمیان افزود: برای اقتدار اسلام و مسلمین ۳ سلامتی را دریابید  و برای سلامت جسم، سلامت روح و روان و سلامت اخلاق جامعه تلاش کنید. جامعه ای که فساد دارد هیچ یک از این سلامت ها را ندارد و با این جامعه هر کاری می توان کرد.

وی به چند مورد از آسیب های جامعه اشاره کرد و گفت:

۱ در چند سال اخیر در حوزه معنویت و عفاف و حجاب  به صورت هم افزا و هماهنگ کار نکرده ایم ( یدالله مع الجماعه) باید با خواهش و درخواست و نامه با سایر نهادها همکاری داشته باشیم. آقا در مصلی تهران فرمودند: هرکس در این کشور زندگی می کند و مستقیم و خیانتکار، دست در دست دشمن ندارد بسیجی است پس باید با این بسیجی ها همکاری کرد و احترام تک تک آنها را داشت.

۲ حجاب یک مسئله اسلامی و فقط برای مسلمانان نیست بلکه الهی و توحیدی است . تمام ادیان دستورات و احکام حجاب را دارند. به عنوان مثال ۱۵ آیه در انجیل در مورد حجاب داریم.

۳ برای پسرها هم برنامه حجاب و عفت داشته باشیم چرا که داشتن عفت و حجاب برای مردان نیز لازم ضروری است.

وی در آخر با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به کنگره ملی ۷۰۰۰ شهید زن در کشور که در سال ۱۳۹۱ ایراد شده بود گفت: شیرزنان انقلاب و دفاع مقدس نشان دادند که الگوی سوم،«زن نه شرقی ، نه غربی» است.زن مسلمان ایرانی ، تاریخ جدیدی را پیش چشم زنان جهان، گشود و ثابت کرد که می توان زن بود ، عفیف بود، محجبه و شریف بود و در عین حال در متن و مرکز بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق