پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶

مردم منطقه از سیاست‌های آمریکا متنفر هستند

نماینده ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف گفت: حضور پنهانی و شبانه رئیس جمهور آمریکا و بازدید سر زده از پایگاه نظامیان این کشور در عراق نشان می‌دهد مردم منطقه از آمریکا و سیاست‌های آن متنفر هستند.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام محسن طالب‌پور شامگاه شنبه در نشست بصیرتی در جمع مردم شهرستان شهرضا با اشاره به اینکه اولویت نخست رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه خاورمیانه، مقابله با اسلام انقلابی به محوریت ایران است، اظهار داشت: دشمنان اسلام در این سال‌ها استراتژی خود را در راستای دشمنی‌هایشان با مسلمانان تغییر دادند، آنها امروزه با جنگ رو در رو وارد عمل نمی‌شوند و به جای آن با ایجاد تفرقه بین مسلمانان، جنگ‌های درون منطقه‌ای را بین آنها به راه انداختند.

وی با بیان اینکه آمریکا در حضور پنهانی و شبانه رئیس جمهور آمریکا و بازدید سر زده از پایگاه نظامیان این کشور در عراق نشان می‌دهد مردم منطقه از آمریکا و سیاست‌های آن متنفر هستند، افزود: این ۴۰ سال بارها از ایران شکست خورده و نمونه آن عراق، افغانستان و سوریه است. حضور پنهانی و شبانه رئیس جمهور آمریکا و بازدید سر زده از پایگاه نظامیان این کشور در عراق نشان می‌دهد مردم منطقه از آمریکا و سیاست‌های آن متنفر هستند.

نماینده ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف با بیان اینکه خروج نیروهای آمریکایی از سوریه نشان از شکست سیاست‌های این کشور در سوریه است، ادامه داد: با وجود شکست‌های پی در پی آمریکا، برخی از مسئولان از آمریکا و تهدیدهای بی‌اساس رهبران آن می‌ترسند، در حالی که رهبر معظم انقلاب، افول قدرت سیاسی آمریکا و فروپاشی رژیم صهیونیستی را پیش‌بینی کرده‌اند.

وی با تأکید بر این‌که امید آمریکا به برخی عناصر داخلی است که حاضر هستند برای خدمت به سران استکبار، با ولایت فقیه درگیر شوند، گفت: حذف دین مهمترین هدف ضد انقلاب است، اما بصیرت و حضور همیشه در صحنه مردم همواره دشمنان و ایادی استکبار را ناکام گذاشته است.

طالب‌پور با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با نمایندگان فلسطینی، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند، رژیم صهیونیستی چندین سال پیش، بعد از ۳۳ روز، در مقابل حزب‌الله لبنان شکست خورد، دو سال بعد در مقابل فلسطینی‌ها، تنها ۲۲ روز دوام آورد که این مدت در جنگ بعدی غزه، تبدیل به ۸ روز شد و در مقابل مقاومت فلسطین، بعد از ۲ روز، شکست را متحمل شد که همه این موارد نشان‌دهنده ضعف روزافزون رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند، بزودی شاهد تشکیل حکومت فلسطینی خواهیم بود و دنیا به عظمت و اقتدار جوانان مبارز این کشور پی‌ می‌برد، خاطرنشان کرد: در دهه‌های اخیر پیش‌بینی‌های رهبر معظم انقلاب در بسیاری از امور به حقیقت پیوسته و سبب شگفتی جهانیان شده است.

نماینده ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف با تأکید بر اینکه پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب درباره تحولات مختلف ناشی از جهان‌بینی الهی و تجربه سال‌ها مدیریت است، افزود: برای ارائه تحلیل درست از تحولات منطقه و جهان باید باورهای دینی و الهی تقویت شود.

بیشتر بخوانید

وی با تأکید بر اینکه برخی افراد بر اساس آن‌چه از رسانه‌های بیگانه و ضد انقلاب دریافت کرده‌اند، مسائل را تحلیل می‌کنند، اظهارداشت: بررسی مسائل باید بر اساس اخبار و اطلاعات درست و منطقی باشد، اگر همه تحلیل‌گران و سیاست‌مداران کشور مانند رهبر معظم انقلاب با باورهای دینی و با پیش‌فرض‌های قرآنی به بررسی مسائل می‌پرداختند، شرایط کشور بهتر از امروز بود.

طالب‌پور با اشاره به اینکه سران اصلی فتنه سال ۸۸ رژیم صهیونیستی و آمریکا بودند که با استفاده از برخی عناصر داخلی قصد داشتند به اهداف خود برسند، بیان کرد: امروز در کشور برخی افراد و حتی کسانی که ادعای انقلابی بودن دارند، تلاش می‌کنند وقایع سال ۸۸ را به فراموشی سپرده و اقدامات برخی افراد در آن سال را رویدادی ساده تلقی کنند.

نماینده ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف با بیان اینکه بصیرت به معنی دشمن‌شناسی دقیق و عمل به‌هنگام است، تصریح کرد: نفوذ حرکت‌های آزادی‌خواهانه در قلب اروپا که منافع استکبار را به خطر انداخته است، نشان می‌دهد در صدور انقلاب موفق بودیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق