ندای اصفهان

حاجی‌دلیگانی: عدم توجه کافی به مسئله آب دغدغه اصلی است

کدخبر: 108464
۹ دی ۱۳۹۷ در ساعت ۱۰:۵۸ ق.ظ

به گزارش ندای اصفهان،حسینعلی حاجی‌دلیگانی با اشاره به دغدغه اصلی در حوزه آب اظهار داشت: عدم شناخت کافی مدیران کشور و نمایندگان مجلس از حوزه آب دغدغه اصلی به شمار می‌رود، به خصوص راجع به استان اصفهان که نمی‌دانند چه اتفاقی در حال رخ دادن است و اگر به آن توجهی نشود چه فاجعه‌ای در پیش‌رو دارد.

وی افزود: عدم شناخت و عدم توجه کافی به این مسئله دغدغه اصلی بوده و ما نمایندگان با استعفایی که دادیم این تلنگر را زدیم که بحث جدی است.‌ هم‌اکنون که زمستان است میزان آب پشت سد بسیار پایین‌تر از مدت مشابه نسبت به سال گذشته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی پیرامون مشکلات ناشی از این بی‌توجهی تصریح کرد: با این بی‌توجهی‌ها مشکلات زیادی می‌تواند برای ۵ میلیون مردم این استان به وجود بیاید، این در حالی است که درباره کشاورزان عزیزمان نیز باید بگویم که حدود صدها نفر به دلیل نداشتن آب بیکار هستند و این مسئله تنها به وسیله مدیریت قابل حل است.

بیشتر بخوانید

وی درباره تدابیر لازم برای حل این مشکل بیان کرد: لازم است در قدم نخست ایمان بیاورند که این مشکل وجود دارد و اگر باور کردند که این مشکل هست آن موقع می‌توان به دنبال راه درمان بود. راه درمان این مشکل نیز نزد ما وجود دارد و زمانی که آقایان ایمان بیاوردند دردی وجود دارد می‌توان داروی آن را تجویز کرد.

حاجی‌دلیگانی با اشاره به نتیجه این موضوع خاطرنشان کرد: آینده خوبی در پیش است و با اقدام اخیر و توجهاتی که جلب شد، روشن‌گری خوبی میان نمایندگان و مجلس اتفاق افتاد، به‌گونه‌ای که برای نخستین بار ما ۱۹ نماینده مجلس یک حرف را زدیم و‌ بر روی آن ایستادیم.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , ,