پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
 طرح خادم الحسین اجرا میشود   

به منظور استفاده از ظرفیت عظیم و مشتاق و مخلص راهیان حریم ملکوتی حسینی علیه السلام در موسم اربعین در بسط و گسترش ارزش های والای حماسه جاوید عاشورا، طرح ملی خادم الحسین علیه السلام با همکاری نهادها، موسسات و سازمان های فرهنگی از سوی کمیته فرهنگی_آموزشی به اجرا در میاید.

به گزارش ندای اصفهان، به منظور استفاده از ظرفیت عظیم و مشتاق و مخلص راهیان حریم ملکوتی حسینی علیه السلام در موسم اربعین در بسط و گسترش ارزش های والای حماسه جاوید عاشورا، طرح ملی خادم الحسین علیه السلام با همکاری نهادها، موسسات و سازمان های فرهنگی از سوی کمیته فرهنگی_آموزشی به اجرا در میاید.

این طرح در صدد است تا اهداف و مقاصد زیر را به عنایت حق تعالی و الطاف شهدای جاوید کربلا و نیت خالصانه مسافران عتبات عالیات در اربعین محقق سازد.

۱_ کمک به زایران اربعین حسینی(ع) ۲_ مصون سازی محیط پیاده روی و عزاداری ۳_ فرهنگ سازی برای ترویج احترام و اکرام به مردم عراق به عنوان میزبان زایران ۴ همکاری در اقامه شعایر دینی به ویژه نماز، ۵_ ترویج فرهنگ قناعت و جلوگیری از اسراف ۷_ کمک در حفظ سلامت محیط از نظر بهداشت و نظافت ۸_راهنمایی و امداد به زایران ۹_ گسترش آموزشهای عمومی در خصوص آداب، امنیت،بهداشت و سلامت و فرهنگ زیارت در بین زایران.۱۰ _ مشارکت در ایجاد فضای معنوی از طریق تبلیغات و محیط آرایی شهرها و مسیرها و مساعدت در برگزاری گردهماییها بر پایی موکب ها وایستگاهای فرهنگی و امدادی و خدماتی۱۱_ ترویج و توسعه فضایل اخلاقی و انسانی همانند تعاون. ایثار ، و…

شرایط ثبت نام، ۱- زائر اربعین سال ۹۴ ۲- دارای سلامت جسمی کامل ۳- حداقل ۱۸ و حداکثر ۶۵ سال سن ۴- توانایی انجام کارهای فرهنگی و امدادی داشته باشد.

جهت ثبت نام در طرح خادم الحسین به آدرس های زیر مراجعه نمائید:

www.khademolhossein.com

www.alarbaeen.ir

telegram.me/alarbaen

انتهای پیام/

منبع : بعثه مقام معظم رهبری

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق