یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
 طرح خادم الحسین اجرا میشود   

به منظور استفاده از ظرفیت عظیم و مشتاق و مخلص راهیان حریم ملکوتی حسینی علیه السلام در موسم اربعین در بسط و گسترش ارزش های والای حماسه جاوید عاشورا، طرح ملی خادم الحسین علیه السلام با همکاری نهادها، موسسات و سازمان های فرهنگی از سوی کمیته فرهنگی_آموزشی به اجرا در میاید.

به گزارش ندای اصفهان، به منظور استفاده از ظرفیت عظیم و مشتاق و مخلص راهیان حریم ملکوتی حسینی علیه السلام در موسم اربعین در بسط و گسترش ارزش های والای حماسه جاوید عاشورا، طرح ملی خادم الحسین علیه السلام با همکاری نهادها، موسسات و سازمان های فرهنگی از سوی کمیته فرهنگی_آموزشی به اجرا در میاید.

این طرح در صدد است تا اهداف و مقاصد زیر را به عنایت حق تعالی و الطاف شهدای جاوید کربلا و نیت خالصانه مسافران عتبات عالیات در اربعین محقق سازد.

۱_ کمک به زایران اربعین حسینی(ع) ۲_ مصون سازی محیط پیاده روی و عزاداری ۳_ فرهنگ سازی برای ترویج احترام و اکرام به مردم عراق به عنوان میزبان زایران ۴ همکاری در اقامه شعایر دینی به ویژه نماز، ۵_ ترویج فرهنگ قناعت و جلوگیری از اسراف ۷_ کمک در حفظ سلامت محیط از نظر بهداشت و نظافت ۸_راهنمایی و امداد به زایران ۹_ گسترش آموزشهای عمومی در خصوص آداب، امنیت،بهداشت و سلامت و فرهنگ زیارت در بین زایران.۱۰ _ مشارکت در ایجاد فضای معنوی از طریق تبلیغات و محیط آرایی شهرها و مسیرها و مساعدت در برگزاری گردهماییها بر پایی موکب ها وایستگاهای فرهنگی و امدادی و خدماتی۱۱_ ترویج و توسعه فضایل اخلاقی و انسانی همانند تعاون. ایثار ، و…

شرایط ثبت نام، ۱- زائر اربعین سال ۹۴ ۲- دارای سلامت جسمی کامل ۳- حداقل ۱۸ و حداکثر ۶۵ سال سن ۴- توانایی انجام کارهای فرهنگی و امدادی داشته باشد.

جهت ثبت نام در طرح خادم الحسین به آدرس های زیر مراجعه نمائید:

www.khademolhossein.com

www.alarbaeen.ir

telegram.me/alarbaen

انتهای پیام/

منبع : بعثه مقام معظم رهبری

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق