چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۱

مشکلاتی که آموزش و پرورش ایجاد می کند/ آموزش و پرورش به دستور چه کسی مصوبه شورای هماهنگی را نادیده می‌گیرد؟+ توضیحات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

در حالی که به ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی نزدیک می شویم اداره آموزش و پرورش مشکلاتی برای برگزاری پر شکوه راهپیمایی ۱۳ آبان در اصفهان ایجاد کرده است.

به گزارش ندای اصفهان، جلسه شورای هماهنگی استان اصفهان پیرامون مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان با حضور اکثر دستگاه‌های دخیل و مسئولین مربوط اداره آموزش و پرورش در سالن اجتماعات استانداری هفته گذشته برگزار شد. یکی از مصوبات این جلسه در رابطه با مسیر راهپیمایی روز ۱۳ آبان بود که مقرر گردیده است این راهپیمایی در مسیر میدان انقلاب تا پل خواجو برگزار شود.

اما شنیده های خبرنگار رویش نیوز حامی از آن است که در حالی که مقدمات این مراسم بر اساس مصوبات جلسه شورای هماهنگی در حال پیگیری بود به یکباره از سوی آموزش و پرورش اعلام شد که دانش‌آموزان در این مراسم شرکت نخواهند کرد و ترجیح می دهند که در مراسم دیگری که همزمان توسط اداره آموزش و پرورش درتالار ادب برگزار خواهد شد حضور یابند.

حال سوال اساسی اینجاست که به یکباره از هفته گذشته و جلسه برگزار شده در استانداری که اتفاقاً با حضور مسئولان آموزش و پرورش برگزار شد، چه اتفاقی افتاده است که این تصمیم اتخاذ شده است؟ و اگر با نحوه برگزاری راهپیمایی یا خود راهپیمایی مخالف بودند چرا در همان جلسه مخالفت خود و علل آن را مطرح نکردند؟ و این که آیا این تصمیم مسئولین ارشد آموزش و پرورش استان تصمیمی مستقل بوده و یا بر اساس فشار از جانب دستگاه های مافوق؟

در حالی که ۱۳ آبان ماه به عنوان روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی در تقویم ثبت گردیده است عدم حضور دانش آموزان در این راهپیمایی دشمن شکن چه معنایی می تواند داشته باشد.

شایان ذکر است که حضور یا عدم حضور در راهپیمایی مسأله اساسی نیست بلکه بر هم زدن نظم این مراسم و برگزاری مراسم موازی در حالی که هماهنگی ها در حضور مسئولین آموزش و پرورش انجام شده بود جای سوال دارد؟

انتهای پیام/

منبع: رویش

توضیحات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

به گزارش ندای اصفهان، به نقل از رویش، روز گذشته خبری مبنی بر عدم همکاری آموزش و پرورش با برگزار کنندگان راهپیمایی ۱۳ آبان با عنوان “مشکلاتی که آموزش و پرورش ایجاد می کند/ آموزش و پرورش به دستور چه کسی مصوبه شورای هماهنگی را نادیده می‌گیرد؟” منتشر شد این گزارش حکایت از عدم همکاری مسئولان آموزش و پرورش در برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان اصفهان داشت.

امروز طی تماسی که از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی داشتیم مطلع شدیم که آموزش و پرورش  با این شورا همکاری های لازم را انجام داده است و فردا دانش آموزان در مسیر مشخص شده در این راهپیمایی باشکوه شرکت خواهند کرد و مسیر دیگری نخواهند داشت.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق