چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷

در گفتگو با جواد زارعی؛

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی تاسیس شد

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی هدف اصلی این تشکل را احیای جنبش دانشجویی در دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی با ایجاد فضای گفتمانی دانست...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، هیئت موسس انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی (ره) پس از طی مراحل قانونی مجوز تاسیس این تشکل را دریافت نمودند.
جواد زارعی عضو هیئت موسس و دبیر این تشکل دانشجویی در این خصوص گفت: پس از تجزیه و تحلیل و رصد فضای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دانشگاه و مشورت با فعالین دانشجویی و با توجه به اینکه در دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی فقط مجموعه بسیج فعالیت داشت به این نتیجه رسیدیم که درخواست تاسیس انجمن اسلامی دانشجویان مستقل را به دانشگاه ارائه دهیم.
زارعی با اشاره به اینکه مبنای کلی تاسیس این تشکل دانشجویی فعالیت در زمینه های مختلف در دانشگاه بود و اینکه پس از اخذ مجوز از دانشگاه به عضویت اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور درآید، ادامه داد: در طول این مدت ارتباط خوب و منظمی با اتحادیه داشته ایم.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی هدف اصلی این تشکل را احیای جنبش دانشجویی در دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی با ایجاد فضای گفتمانی دانست.
دانشجوی دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی ضمن ابراز این مطلب که دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی از دانشگاه های طراز اول در سطح کشور است عنوان کرد: این دانشگاه از پتانسیل و ظرفیت و جمعیت بالایی برخودار است و مناسب برای جریان سازی در بین دانشجویان می باشد.

جواد زارعی همچنین خطاب به مسئولین شهر و استان اصفهان گفت: امروز در دانشگاه های استان مجموعه ها و تشکل های خوب دانشجویی در حال فعالیت هستند و از این پس مسئولان شاهد ابراز عقیده و مطالبه گری دانشجویان در سطح مختلف مدیریتی، اجرایی، سیاسی، فرهنگی همچون گذشته خواهند بود.
این فعال دانشجویی ضمن قدردانی از مسئولان دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی در پایان گفت: بنابر برنامه ریزی هیئت موسس قرار بر این بود که مراسم افتتاحیه این تشکل دانشجویی در ترم جاری برگزار گردد اما با تصمیمی که گرفته شد این مراسم به ترم تحصیلی آینده موکول شد.

اعضای هیئت موسس این جواد زارعی، علی کثیری، محمد عسگری، محمد ایران زاد و سید محمود دادور هستند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715