چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲

حاجی صادقی در دیدار با آیت‌الله ناصری مطرح کرد

۲ خواسته اصلی مدافعان حرم/ حفظ دین مانند نگه داشتن آتش در دست شده است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اخیراً که به سوریه مشرف شده بودم و در جمع رزمندگان آنجا حضور پیدا کردم، تنها خواسته‌شان این بود که اولاً خدا عاقبت آنان را شهادت قرار دهد و دیگر این‌که خدمت مقام معظم رهبری برسند.

به گزارش ندای اصفهان،حجت‌الاسلام عبداله حاج‌صادقی در دیدار با آیت‌الله ناصری در اصفهان اظهار داشت: شأن طلبگی ما و رسالتی که از اهل بیت(ع) به ما رسیده است این است که باید هدایتگر و راهنمای دیگران باشیم و من در مدت زمان خدمت در بین برادران پاسدار و بسیجی و به خصوص در این مقطع چندماهه‌ای که مقام معظم رهبری به من امر کرده‌اند در این سمت باشم حقیقتاً هیچ شبانه‌روزی نیست که این دغدغه مرا رنج ندهد تا این امانتی که به ما سپرده شده و این فرصت بسیار عالی برای خدمت آن هم به کسانی که اکثراً اهل جبهه و شهادت هستند را از دست ندهم.

وی افزود:‌ اخیراً که به سوریه مشرف شده بودم و در جمع رزمندگان آنجا حضور پیدا کردم، تنها خواسته‌شان این بود که اولاً خدا عاقبت آنان را شهادت قرار دهد و دیگر این‌که خدمت مقام معظم رهبری برسند و برای افرادی همچون بنده که قرار است به این جوانان بسیجی و پاسدار تغذیه‌ دینی و فرهنگی برسانیم لازم است خود را در این زمینه تقویت کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ضعف‌ها و مشکلات فرهنگی جامعه عنوان کرد: با توجه به وجود بسترهای گناه آلود مانند فضای مجازی، تجمل گرایی‌ها و بالا رفتن سطح توقعات در جامعه کنونی، حفظ دین به مصداق روایت خیلی سخت و مانند نگه داشتن آتش در دست شده است؛  این است که از شما عالم روحانی و ربانی خواسته‌ای داریم و این را به ما بگویید که در این حال و روز جامعه چه کنیم که بتوانیم این روحیه جوانان بسیجی و پاسداری که آماده شهادت و جهاد هستند را حفظ کنیم.

حاج‌صادقی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری گفت: رهبری از بنده سه مطالبه جدی را دارند و دستور داده‌اند که یکی از آن‌ها ارتقاع سطح دینی، دوم بصیرت دینی و سوم تقویت روحیه‌ انقلابی و جهادی جوانان است که ایشان راهکار عملیاتی شدن این خواسته‌ها را نیز ارتباط با حوزه‌های علمیه، علما و روحانیون آگاه، عامل و اثر گذار بیان کردند.

وی آیت‌الله ناصری را از سرآمدان حوزه‌های علمیه و از علما و روحانیون آگاه و اثرگذار آن برشمرد و در راستای پیشبرد این اهداف از ایشان درخواست کمک و راهنمایی کرد.

در پایان آیت‌الله ناصری ضمن اشاره به بصیر بودن مقام معظم رهبری از خداوند متعال سلامتی و طول عمر ایشان را خواهان شد و سفارش کردند در این جایگاه باشید و به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اعتماد کنید و با توسل به ائمه معصومین (س) به وظایف خود عمل کنید.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به همدیگر «همکلاسی» هدیه بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به همدیگر «همکلاسی» هدیه بدهیم!
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق