شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱

نماینده نجف‌آباد در مجلس مطرح کرد؛

اقدام غیر قانونی استانداری اصفهان در استخدام 10 نفر در مناصب مهم +سند

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار اصفهان یک لیست ۱۰ نفره را به تهران معرفی کرده که به صورت قراردادی و خارج از ضوابط قانونی و بدون حتی یک روز کار اداری، به سمت بخشداری و معاون فرمانداری انتصاب کنند.

به گزارش ندای اصفهان، ابوالفضل ابوترابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: ظاهرا قولی که رئیس‌جمهور به ستاد جوانانش در ضیافت شام پس از پیروزی در انتخابات داده بود در حال محقق شدن است در حالی که این اتفاق خلاف قانون است.

وی در توضیح بیشتر بیان کرد: معاون اول رئیس‌جمهور نیز تحت عنوان استخدام 2 هزار جوان، خبری را مطرح کرده بود که این موضوع از اصفهان در حال کلید خوردن است؛ استاندار اصفهان در یک کار خلاف قانون لیستی 10 نفره را به تهران معرفی کرده که به صورت قراردادی و خارج از ضوابط قانونی و بدون حتی یک روز کار اداری، به سمت بخشداری و معاون فرمانداری انتصاب کنند.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: برای انتصاب این افراد حتی از اداره اطلاعات هم استعلام گرفته نشده و این خلاف اصل سوم قانون اساسی است که اقدامات نباید منجر به تبعیض ناروا باشد، در حالی که این افراد حتما در آزمون استخدامی باید شرکت کنند.

وی ادامه داد: این افراد در حالی در وضعیت انتصاب در این پست و سمت‌های سازمانی هستند که برخی از آن‌ها برای کاندیداشدن در انتخابات شوراها و مجلس هم احراز صلاحیت نشدند؛ بر این اساس به نظر می‌رسد این اقدام یک حرکت سیاسی است چرا که همه افراد هم از یک جناح خاص هستند.

نامه درخواست برای استخدام 10 نفره

ابوترابی در تکمیل صحبت‌های خود عنوان کرد: شخصا با اداره کل اطلاعات استان اصفهان تماس گرفته و موضوع استعلام را پیگیری کردم و مشخص شد که برای انتصاب افراد از اداره کل اطلاعات استعلام نشده است.

وی با بیان این که روند انتصاب این افراد در حال انجام است، یادآوری کرد: برخی از این پست‌ها مسؤول دارد برای مثال بخشدار مرکزی تیران و کرون تنها 2 هفته است که پست انتصاب گرفته است و مجددا می‌خواهند وی را عوض کنند، حتی فرماندارها نیز در جریان این انتصابات در زیر مجموعه‌شان نیستند.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مهرعلیزاده با این حرکت خود، نگاه مثبتی که در اذهان و افکار درست کرده بود را خراب کرد و نام بدی از خود در اصفهان جای خواهد گذاشت؛ انتظار است بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و دادستان کل کشور حتی در صورت بازنشستگی، پرونده این تخلف را به لحاظ عدم اجرای قانون به سرانجام برساند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

  1. ناشناس گفت:

    نمایندگان محترم مجلس بد نیست به ریخت وپاش های این اقای استاندارهم توجه ویژه ای بنمایند.

  2. سیما گفت:

    چه برخوردی شد با ایشون و این ده نفر؟ آیا ده نفر ازنیروهای نمایندم بردن سرکار و ایشون ساکت شد😎

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715