جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵

نگاهی به کانال تلگرام مولوی عبدالمجید مراد زهی؛

کمک مالی به تروریست ها توسط عالم سنی زاهدان +عکس

شایسته است مردم خداجوی زاهدان و همین طور مسئولان امنیتی کشور، این موضوع را به سرعت بررسی کنند و پیگرد قانونی برای این شخص صادر شود تا اشخاص در هر مقام و جایگاه دیگر به فتنه انگیزی و حمایت از تروریست ها به شکل آزادانه نپردازند

ندای اصفهان- سید مرتضی میرسراجی

«مولوی عبدالمجید مراد زهی خاشی» از علماء و مدرسان حوزه علمیه «دارالعلوم» و همچنین از کارشناسان شبکه های وهابی «کلمه» و «نور» در شهر زاهدان است.

ایشان به تازگی در کانال تلگرامی خود بنری را منتشر نموده که بسیار قابل تامل و بررسی است لطفا توجه کنید؛

در این بنر نوشته شده است: کمک مالی به مجاهدین، با ذخیره سهیم باشیم. با سلاح سهیم باشیم. در بالای بنر هم آیه ای از قرآن در تایید عمل انفاق کنندگان آورده است و چند عکس از تروریست های وهابی و داعشی در کنار آن قرار داده است.

 علاوه بر این روایتی هم از کتاب «صحیح مسلم» از کتاب های معتبر اهل سنت نقل کرده که در اهمیت و ثواب انفاق است.

با این بیان، «مولوی مراد زهی» در جایگاه عالم اهل سنت در زاهدان به جمع آوری پول و اسلحه برای گروهک های جنایتکار تروریستی و تکفیری همچون: داعش، جیش العدل و… تحت لوای نام مقدس «مجاهدین» می پردازد.

حضور و همکاری این مولوی معلوم الحال در شبکه های وهابی و معاند نظام و همچنین توهین به مقدسات و نوامیس شیعه که از او دیده شده، بسیار خطرناک ارزیابی می شود و شائبه فتنه و جنگ فرقه ای در ایران با رویکردها و عملکردهای این چنینی از سوی وی را تقویت می کند.

شایسته است که مردم خداجوی زاهدان و همین طور مسئولان امنیتی کشور، این موضوع را به سرعت بررسی کنند و پیگرد قانونی برای این شخص صادر شود تا شخصی در این مقام و جایگاه و هر مقام و جایگاه دیگر به فتنه انگیزی و حمایت از تروریست ها به شکل آزادانه در ایران نپردازد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

 1. ناشناس گفت:

  ممنون از روشنگریتون

 2. جهان طالقانی گفت:

  استادشایدمنظوراین مولوی مجاهدانی باشه که با داعش و جیش العدل …میجنگند.
  البته قصدمزاح گفتم.
  استادعزیز.اگرگفتمان بین شیعه وسنی حاکم نشودوتازمانی که شیعه دست ازلعن صحابه و همسران پیامبرنکشدوفاصله طبقاتی بین جامعه شیعه وسنی کم نشود.احتمال درگیری مذهبی بسیارزیاداست.امیدوارم جامعه شیعه اهل سنت را نه درحرف که درعمل به رسمیت بشناسند.

 3. ناشناس گفت:

  باسلام
  اگر کاری بسیارملایمتر ازاقدام این عالم سنی توسط یک عالم شیعه انجام میشد باید میدیدید چه بلوایی ازسوی بزرگان اهل تسنن براه می‌افتاد .
  گفتمان میان شیعه وسنی همواره درطول تاریخ ازسوی بزرگان شیعه مطلوب و مورد علاقه و مجاز بوده وبارها محقق شده وآثار خود را هم داشته بجز مواقعی که اینکار موجب جنگ وجدال میشده.اما اصولا علمای اهل تسنن چنین گفتمانی را به بهانه ناموجه تضعیف ایمان گفتگوکننده، برای همیشه ودر همه جا حرام کرده‌اند. حال چه باید کرد؟!

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715