چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۳

شور و نشاط دیدنی دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی +تصاویر

یازدهمین سال فعالیت مؤسسه آموزشی فرهنگی «طاها» با رویکردهای نوین تربیتی

این موسسه با عنایت و لطف خداوند پس از یک دهه فعالیت مستمر و پویا در راستای تحقق مدرسه ای تربیت محور، توفیق یافت تا در یازدهمین سال فعالیت خود اقدامات ارزشمند و مؤثری را انجام دهد...

به گزارش ندای اصفهان، موسسه آموزشی فرهنگی طاها(+) درسال ۱۳۸۶ با هدف تربیت انسانهایی متدین، متفکر، مؤثر و توانمند تأسیس گردید و بر این اعتقاد است که مدیران بزرگ فردا از فرزندان امروزند.

این موسسه واقع در خیابان فلسطین با عنایت و لطف خداوند پس از یک دهه فعالیت مستمر و پویا در راستای تحقق مدرسه ای تربیت محور، توفیق یافت تا در یازدهمین سال فعالیت خود اقدامات ارزشمند و مؤثری را انجام دهد. اهم این اقدامات عبارتند از:

۱- تجهیز و راه اندازی پیش دبستانی با فضایی تخصصی، امکانات بروز و روشی مبتنی بر کسب تجربه و محوریت بازی و آموزش های غیر مستقیم.

۲- توسعه فیزیکی واحد دبستان و افزایش مساحت و ظرفیت (به میزان دو برابر)

۳- ارتقاء تجهیزات و امکانات آموزشی، رفاهی و پرورشی واحد دبستان جهت تسهیل امر آموزش و تربیت دانش آموزان با رویکردی فرهنگی و تربیتی به دور از تزاحم های فکری اقتصادی و انتفاعی.

۴- فراهم آوردن زمینه اشتغال ۵۴ نفر نیروی جوان متعهد و متخصص به صورت مستقیم و فراهم کردن اشتغال ۵۰ نفر سرپرست خانواده به صورت غیر مسقیم.

این مجموعه ضمن تعامل سازنده با نظام آموزش و پرورش در نظر دارد تا با کشف و هدایت استعدادهای دانش آموزان و احترام و توجه به تفاوت های فردی و بهره گیری از روش های آموزشی مدرن دنیا و روش های تربیتی مبتنی بر تربیت فطری و عقلانی، گام های مؤثری را در جهت رشد همه جانبه دانش آموزان و آینده سازان میهنمان بردارد و با استمداد از خداوند و استفاده از تمام توان و امکانات در جهت رشد و شکوفایی و رسیدن به جامعه ای پویا تلاش کند و مؤثر باشد.

آدرس سایت: www.taha-school.ir

آدرس تلگرام: @TahaSchool110

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

  1. مهدی گفت:

    باسلام فرزند من سه سال است ک دانش آموز مدرسه طاها می باشد. سال اول ک میخواستیم فرزندم را ثبت نام کنم خیلی ب ما مسؤولین مدرسه جهت ثبت نام سخت گرفتند. ولی در نهایت بواسطه عملکرد عالی آموزشی و ب خصوص تربیتی این مدرسه طی سه سالی ک فرزندم آنجاست امروز علی رغم آن سخت گیریهای اولیه خیلی خوشحالم و جا دارد از تلاش دلسوزانه آنها تشکر کنم

  2. خدیجه نقدلو گفت:

    سلام خدا ب شما توفیق روزافزون عنایت فرماید ما گروهی از فرهنگیان در تهران هستیم که بسیار دغدغه تشکیل یک مرکز آموزشی وتربیتی دینی را داریم ولی مشکل امکانات داریم اگر شما یک نمایندگی مرکز طاها در تهران راه اندازی بفرمایید ما نیروهای خیلی خوبی داریم ومیتوانیم در راستای اهداف مجموعه شما قدم کوچکی برای تربیت فرزندانمان برداریم باتشکر نقدلو

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق