پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
۲۷ و ۲۸ بهمن‌ماه؛
 مسابقات طراحی پارچه و پوشاک در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود   

سومین دوره مسابقات ملی دانشجویی طراحی پارچه و پوشاک ۲۷ و ۲۸ بهمن‌ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان ۲۷ و ۲۸ بهمن‌ماه سال جاری میزبان سومین دوره مسابقات ملی دانشجویی طراحی مهندسی و هنری پارچه و پوشاک خواهد بود.

محسن شنبه، دبیر این مسابقات با اعلام این خبر گفت: به دنبال برگزاری موفقیت آمیز اولین و دومین دوره مسابقات ملی– دانشجویی طراحی مهندسی و هنری پارچه و پوشاک در دانشگاه یزد و استقبال مطلوب دانشجویان و صنعتگران از آن، دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان تحت نظارت عالی انجمن علوم و فناوری نساجی ایران، سومین دوره این رقابت ها را برگزار می‌کند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات تصریح کرد: احیای فرهنگ و سنت اسلامی- ایرانی در ارتباط با طراحی پارچه و پوشاک، آشنایی متخصصان صنایع نساجی با قابلیت دانشجویان در زمینه طراحی پارچه و پوشاک و آشنایی دانشجویان با نیاز صنایع در زمینه‌های طراحی پارچه و پوشاک از جمله این اهداف است.

دبیر سومین دوره مسابقات ملی دانشجویی طراحی مهندسی و هنری پارچه و پوشاک اضافه کرد: دستیابی به ایده‌های نو در زمینه طراحی پارچه و پوشاک و استفاده از توانایی‌های بالقوه متخصصین جوان، ایجاد انگیزه و تقویت روحیه کار گروهی، افزایش مهارت و خلاقیت دانشجویان، ارتقا سطح کیفی طراحی پارچه و لباس از طریق نگرش علمی به صنعت پوشاک و افزایش ارزش افزوده محصولات با ارتقا بخش طراحی در صنایع نساجی، از دیگر اهداف برگزاری سومین دوره مسابقات ملی دانشجویی طراحی مهندسی و هنری پارچه و پوشاک خواهد بود.

محسن شنبه با اشاره برگزاری این مسابقات در سه بخش کلی، مهلت ارائه آثار به دبیرخانه مسابقات را نیمه آبان ماه جاری بیان کرد و افزود: این رقابت ها در روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن‌ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که برای نخستین بار بخش عمده ای از این مسابقات به صورت عملی برگزار می شود، خاطر نشان کرد: کمیته داوری به صورت حضوری توانایی علمی و عملی دانشجویان شرکت کننده را در زمینه های مختلف بررسی خواهد کرد.

لازم به ذکر است، علاقه مندان به شرکت در این رقابت ها به منظور ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت مسابقات به نشانی www.nac.iut.ac.ir مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز