جمعه ۰۲ فروردین ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳

امام جمعه موقت اصفهان:

برخورد با مفسدان اقتصادی مبارزه با جنگ فرهنگی دشمنان است

امام جمعه موقت اصفهان گفت: از قوه قضائیه و نهادهای مسئول می‌خواهیم با شدت و قدرت با مسایل اخیر برخورد کرده و با مجازات مفسدان اقتصادی به دشمنان اجازه ندهند در جنگ فرهنگی موفق شوند.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام سید مجتبی میردامادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به اتفاقات اخیر و احتکار کالاهای ضروری مردم اظهار داشت: افرادی که دارو و لوازم مورد نیاز مردم را مخفی کردند چگونه می‌خواهند روز قیامت در پیشگاه خداوند جوابگو باشند، پولی که از این راه حاصل شود هیچ برکتی ندارد.

وی با بیان این  دشمنان در طول ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی از تمام روش‌های نظامی، تحریم و تهدید برای زمین زدن نظام جمهوری اسلامی استفاده کردند، بیان داشت: روحیه انقلابی ملت ایران دشمنان را با تمام ترفندها شکست داد و از این پس نیز این گونه خواهد بود.

 اگر موشک نسازیم آمریکا از مواضع خود کوتاه نمی‌آید

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه مشکل آمریکا فراتر از مسائل موشکی ایران است و رشد کشور ایران در زمینه‌های مختلف و قدرت آن در جهان را برنمی‌تابند، ابراز داشت: اگر در افزایش قدرت موشکی خود تردید کنیم و هیچ موشکی نسازیم تمام خواسته‌های آمریکا را نیز عملیاتی سازیم آنها از موضع خود کوتاه نمی‌آید بلکه با تمام توان به جنگ با ما برمی‌خیزند.

وی ادامه داد: آمریکا و تمامی ابرقدرت‌ها به خوبی می‌دانند که در جنگ نظامی با ایران موفق نخواهند بود و اگر اسرائیل و مبادی آن غلط اضافی در این ارتباط انجام دهند از روی زمین محو خواهند شد.

جنگ فرهنگی از نظامی سخت تر است

میردامادی با بیان اینکه چندین سال است دشمنان از راه‌های فرهنگی و در سال‌های اخیر به ویژه از طریق فشارهای اقتصادی و تلقین‌های فضای مجازی در این ارتباط می خواهند مقاومت ملت ایران را در هم بشکنند، تاکید کرد: باید به این نکته توجه کنیم که مبارزه با جنگ فرهنگی و شبهه در دل‌ها افکندن دشمنان و تلقین از طریق فضای مجازی از جنگ نظامی سخت تر است.

وی اضافه کرد: از قوه قضائیه و نهادهای مسئول می‌خواهیم با شدت و قدرت با مسایل اخیر برخورد کرده و با مجازات مفسدان اقتصادی به دشمنان اجازه ندهند در جنگ فرهنگی از طریق رسانه‌های مجازی و ماهواره موفق شوند.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به ضرورت مقاومت در برابر دشمنان در جنگ فرهنگی ابراز داشت: ملت های اسلامی نباید از اخم دشمنان بترسند و باید با قدرت ایمان و اعتماد به قدرت خود در برابر آنها ایستادگی کنند به نوعی که با باور خویش شرایط را به نوعی پیش ببرند که با اجرای عدالت راه مستکبران را ببندند و آنها را سر جای خود بنشانند.

نماد اسیر نفس شدن و یا رهایی از اسارت نفس را در واقعه کربلا می‌توان دید

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه نماد اسیر نفس شدن و یا رهایی از دستور نفس سرکش را در واقعه کربلا و روز عاشورا می‌توان دید، بیان داشت: در این روز برخی از خداوند بریده و با خوی دور از انسانیت و جوانمردی حتی به طفل شیرخواره و کودکان صغیر نیز رحم نکردند چرا که شقاوت جزو وجودشان شده بود و در چنگ مال و مقام اسیر شده بودند.

حجت‌الاسلام میردامادی افزود: در برابر این دسته گروهی قرار دارند که نمایش جوانمردی، آزادگی، دین‌داری واقعی هستند و برای دفاع از ولایت فقیه لحظه‌ای از دریغ جان خود فروگذار نبودند و تا آخرین لحظه در راه دفاع از امام خویش باقی ماندند.

انتهای پیام/

منبع:خبرنگار مهر

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق