جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰

نماینده محترم مردم تهران، ری و شمیرانات!

وقتی رفقایتان صدام را خالد بن ولید نامیدند کجا بودید؟

مهمترین جمله نطق –بخوانید بیانیه سیاسی- میان دستور غلامرضا حیدری عبارت «خود را حق مطلق نپنداریم و آنچه را که با فکر ما تفاوت دارد، باطل نپنداریم» است. لذا بنده و شما حق داریم به دلایل زیر سخنان او را حق مطلق نپنداریم...

ندای اصفهان- مهندس بابک حیدری
به نظر حقیر مهمترین جمله نطق – بخوانید بیانیه سیاسی – میان دستور غلامرضا حیدری عبارت «خود را حق مطلق نپنداریم و آنچه را که با فکر ما تفاوت دارد، باطل نپنداریم» است.
لذا بنده و شما حق داریم به دلایل زیر سخنان غلامرضا حیدری را حق مطلق نپنداریم:

1) چرا باید از فردی که در زمان قیام پانزده خرداد امام (ره)، 10 -15 ساله بوده و سابقه مبارزاتی پیش از انقلاب داشته – و از همین مسیر به آلاف و الوفی رسیده است – بپذیریم که «اشغال سفارت آمریکا» نقطه آغازین تحریم و جنگ است؟

آیا او شعار زده، بی هدف و بی شعور بدنبال حضرت امام دویده و مشی ضد استکباری ایشان را باور نداشته است؟

2) چرا باید از نماینده مجالس دوم و سوم مجلس شورای اسلامی- همزمان با دوران دفاع مقدس- و عضو هیات رییسه مجلس وقت بپذیریم که نه تنها «ادامه جنگ تحمیلی حتی پس از فتح خرمشهر» اشتباه بوده بلکه علت «پذیرش قطعنامه» و نوشیدن «جام زهر» توسط امام (ره) بوده است؟
به نظر شما در آن زمان تحلیل سیاسی نداشتند یا جرأت نطق سیاسی؟
آیا نامه میرحسین موسوی به امام و جوّسازی دوستانشان در دولت وقت برای اتمام جنگ را فراموش کرده اند؟

3) آیا باورتان می شود فردی که رفقا و همکارانش در مجلس سوم از یک سو صدام را خالد بن ولید نامیدند و شمشیر اسلام و از سوی دیگر جنگ عراق و آمریکا را جنگ اسلام و کفر و جنگ صلیبی نامیدند، امروز از «منافع ملی کشور» و «رویکرد و تعامل مثبت در روابط داخلی و خارجی» صحبت کند؟

4) چرا باید باور کنیم «عضو هیأت علمی پژوهشگاه نیرو» از نقش انرژی هسته ای در تولید انرژی برق غافل است و معتقد است ما و نسل های بعدی برای تولید برق دست به دامان آب -در کشور با اقلیم خشک و کم آب– و گاز و نفت و مازوت- با آلودگی های زیست محیطی – و خیانت به نسل های بعدی باشیم و از توانمندی خدادادی اورانیوم به عنوان سوخت هسته ای برای تولید برق استفاده نکنیم؟

5) چرا ایشان حافظه تاریخی ملت ایران را به اندازه ای ضعیف می داند که باور کنند نتیجه «نرمش قهرمانانه» با «پرتاب چند موشک» به فنا رفته و اگر بهانه «موشک» نبود بهانه «سپاه قدس» و «سپاه پاسداران» و «اجرای احکام اسلام» و «حقوق بشر» و… مطرح نمی شد؟

یادشان رفته که اگر از جان گذشتگی پاسدار شهید جواد تیموری نبود شاید امروز خیلی ها از سفره شهادت! این نمایندگان مجلس بهره سیاسی می بردند و چماقی دیگر بر سر سپاه و… می زدند؟

6) چرا باید باور کنیم شرایط اقتصادی مملکت فقط و فقط حاصل این تفکر است «که می خواهیم بینی همه را به خاک بمالیم و ما قیّم دنیا هستیم» و ربطی به ناکارآمدی دولتهای مرحوم هاشمی و خاتمی و احمدی نژاد و روحانی در استقلال اقتصادی ندارد؟

می گویند «قیم»!
به نظر شما افرادی که «جنگ عراق و آمریکا را جنگ اسلام و کفر» می دانستند ولی حاضر نشدند سوار اتوبوس شوند و به «جنگ صلیبی» بروند خود را «قیم» جهان اسلام نمی دانستند؟

خدا پدر بن لادن رابیامرزد!
که برای جنگ های صلیبی به افغانستان رفت و کشورش را درگیر نکرد وگرنه بعضی در ایران حاضر بودند “منافع ملی” را در جنگ آمریکا و عراق جستجو کنند.

7) مردم فهیم کشورمان فراموش نمی کنند اگر مسئولانی مانند ایشان که سالها از بیت المال ارتزاق کرده اند، با تدبیر و درایت از فرصت 30-40 ساله برای استقلال اقتصادی بهره برده بودند و در پاسخ به تاکیدات رهبری به عدم وابستگی اقتصاد کشور به نفت لبخند نمی زدند، امروز می توانستیم مانند چین جنگ تجاری پایاپایی را را با آمریکا داشته باشیم؟

8) ودر نهایت چرا باید باور کنیم که «رفع حصر آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد و رفع ممنوع التصویری آقای خاتمی» مشکل دیروز و امروز مردم و کشور ما است و در شرایطی که سوء تدبیرهای اقتصادی، امنیت روانی مردم را هدف گرفته است با مقدمه «وضعیت معیشتی مردم» بار دیگر به این موضوع پرداخته شود؟
نماینده محترم مردم تهران، ری و شمیرانات!
مطمئن باشید مردم ایران اسلامی به هوش هستند که «باندهای مافیایی پشت صحنه موسسات مالی، قاچاق کالا، بدهکاران بزرگ مالی و بازار ارز و سکه ” که سالها با جلوس بر صندلی های مدیریتی نه تنها فرصت سوزی بلکه از بیت المال سوء استفاده کردند، «کلیت نظام را به خفگی نکشانند»
و به همین دلیل است که بعضی ها نگران کاهش اعتماد عمومی به خود هستند و دست به عملیات انتحاری می زنند!

آقای غلامرضا حیدری خداحافظ!

***

تذکر: عبارات داخل گیومه مربوط به نطق سخنران است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام مدرسه علمیه مشکات ویژه دانشجویان تراز انقلاب 09133663084
ثبت نام مدرسه علمیه مشکات ویژه دانشجویان تراز انقلاب 09133663084
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715