یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۲

یکتا در اصفهان: مأموریت سنگینی برای پیشبرد انقلاب پیش رو داریم

مسئول بنیاد کرامت رضوی گفت: برخلاف گذشته که به دنبال فتح سنگرها بودیم اکنون به دنبال فتح قلوب هستیم.

به گزارش ندای اصفهان، حسین یکتا ظهر امروز در همایش روشنگری جوان مؤمن انقلابی که به همت ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) برگزار شد، اظهار داشت: پس از عملیات بزرگ فتح المبین عراق حرفی از قطعنامه 598 نزد اما زمانی که به بصره نزدیک شدیم دشمن دست‌هایش را بالا برد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر جنگ نفر به نفر است، گفت: در حالت کلی باید گفت در بسترهای مختلف مجازی هر فرد به صورت انفرادی می‌جنگد و زمانی که از تلفن همراه خود استفاده می­ک‌ند، رفتارش توسط دشمن رصد شده و کم‌کم خوراک‌دهی‌­می‌شود.

پیشکسوت دفاع مقدس با اشاره به شرایط حساس کنونی تصریح کرد: در حال حاضر در شرایطی هستیم که دیگر جای اتلاف وقت و فرصت‌سوزی نیست و نمی‌توانیم هر زمانی که دلمان خواست کار کنیم چراکه قطع به یقین شکست خواهیم خورد.

وی با بیان اینکه برخلاف گذشته که به دنبال فتح سنگرها بودیم اکنون به دنبال فتح قلوب هستیم، خاطرنشان کرد: از یک‌طرف مأموریت سنگینی برای پیشبرد انقلاب پیش رو داریم و از طرفی دیگر نگاه پیروان حضرت صاحب‌الزمان (عج) به ماست.

یکتا با بیان اینکه در زمان جنگ خیلی‌ها در جبهه حضور نداشتند و فشار به دوش بخشی از مردم بود، گفت: یک روز در کردستان می‌جنگیدیم، جنگ در خوزستان راه می‌افتاد و بعد جنگ دریا و سپس هم جنگ در شهرها با آمدن موشک‌ها به شهرها وارد شد.

وی ادامه داد: متأسفانه اکنون نیز شرایط به همین شکل است و هر روز یک موضوع جدید باز می‌شود و دلیل نیز این است که انقلاب اسلامی با سرعت در حال پیشرفت است و دشمن هم یقین کرده که به نابودی نزدیک شده است و اینکه می­گویند اگر خودمان نیستیم، دیگران هم نباشند رو به نابودی رفته است.

مسئول بنیاد کرامت رضوی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) پس از عملیات کربلای 4، تصریح کرد: همان‌طور که پس از عملیات کربلای 4، امام فرمودند «جواب این خون‌ها را امام حسین(ع) می‌دهند»، امروز نیز رهبر معظم انقلاب خطاب به آن‌هایی که دلشان لرزید فرمودند «به شما می‌گویم که هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد.»

یکتا با بیان اینکه به حول و قوه الهی مرگ فرعون نزدیک است، گفت: همین‌که به ترامپ اجازه می‌دهند هرکاری دلش می‌خواهد انجام دهد، نشانه ضعف و ترس از شکست دشمن است؛ در حالت کلی دشمن با ایجاد داعش می‌خواست جلوی توسعه اسلام را بگیرد اما با هوشیاری مقام معظم رهبری و نامه­ای که به جوانان اروپایی ارسال کردند و همچنین نابودی داعش همه این برنامه‌ها شکست خورد.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی هر بسیجی باید نظیر خود را در کشور دیگر ببیند و باید از بستر راهپیمایی اربعین در جهت جذب نیرو برای انقلاب اسلامی استفاده کرد چراکه متأسفانه ما همه همسایگان خود را رها کرده‌ایم و فقط اطراف خود را می‌بینیم و خیل عظیمی از شیعیان که با ما همراه نیستند را نمی‌بینیم.

پیشکسوت و جانباز دفاع مقدس با بیان اینکه در دهه 60 مساجد پر از نیروهای جوان بود و بسیاری از جوانان شب‌ها در مساجد می‌خوابیدند، گفت: اما متأسفانه امروز در نمازهای جماعت فقط چند جوان اندک در مسجد حضور دارند  و از سویی دیگر واقعا ما کی به دل مردم رفتار کردیم و به میان آن‌ها رفتیم و آن‌ها نیامدند؟

وی با بیان اینکه کار فرهنگی و آتش به اختیار معطوف به بودجه نباشد، گفت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، بودجه مبنای حرکت نیست چرا که اکنون در بعثت و 40 سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم و دیگر جای تأمل و درنگ نیست و باید برای خدا کار کنیم.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715