یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
نامه جالب دانش آموز اهوازی به رهبر معظم انقلاب؛
 ما هم عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستیم/ مدرسه ما کتابخانه ندارد   

ما بچه های مدرسه هم همگی عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستند و از آن با درس خواندنمان مقدمه نابودی آنها را می خواهیم فراهم کنیم، پرچم کثیف آنها را هم در حیاط مدرسه کشیده ایم.

به گزارش ندای اصفهان، یک کودک اهوازی، در نامه ای به مقام معظم رهبری گفت: آقا جان مدرسه ما دو سالی است که وابسته به حوزه علمیه اهواز شده و مدیر و معاونین آن از طلبه های حوزه علمیه شده اند و ما و بقیه دانش آموزان بسیار خوشحالیم و راضی، چون که مدرسه از بعد آمدن طلبه ها از زمین تا آسمان عوض شده است.

متن این نامه بدین شرح است:

باسمه تعالی

خدمت: رهبر عزیزتر از جانمان حضرت امام خامنه ای

آقا جان سلام

 من اسماعیل جهانی از دانش آموزان کلاس پنجم دبستان استعدادهای ناب صالحین شهر اهواز هستم و چون چند روزی است از طرف بچه ها به عنوان نماینده شورای دانش آموزی مدرسه انتخاب شده ام تصمیم به نوشتن نامه ای از طرف خودم ،معلم ها و دانش آموزان مدرسه به رهبر عزیزمان شده ام.

 آقا جان مدرسه ما دو سالی است که وابسته به حوزه علمیه اهواز شده و مدیر و معاونین ما از طلبه های حوزه علمیه شده اند و ما و بقیه دانش آموزان بسیار خوشحالیم و راضی، چون که از بعد آمدن طلبه ها مدرسه از زمین تا آسمان عوض شده است، از درس ها گرفته تا بازدیدها و برنامه های تفریحی.

 آقا جان وقتی ما در تلویزیون می بینیم که در دیدارهایی که دارید، چفیه شما را تبرک می گیرند خیلی دلمان می سوزد و من و دوستانم دلمان می خواهد که یکی از این چفیه ها را داشته باشیم، ولی مدرسه ما ۲۶۵ دانش آموز دارد و اگر لطف بفرمایید یک چفیه تبرک برای ما بفرستید تا ما آن را در روبه روی صف صبحگاه مدرسه نصب کنیم و هر روز در صبحگاه مدرسه برایتان دعا کنیم.

آقا جان شما خودتان بسیار کتاب می خوانید و دوست دارید همه مردم ایران هم کتاب خوان شوند، ولی متاسفانه مدرسه ما کتابخانه ندارد و فقط از طرف مدرسه سالی دو بار به کتابخانه و یا نمایشگاه کتاب می رویم و از بس آنجا شلوغ می شود نمی توانیم زیاد استفاده کنیم، اگر لطف بفرمایید یک دستوری بدهید تا برای ما کتابخانه با کتاب های خوب برای ما که ابتدایی هستیم راه بیاندازند ما هم قول می دهیم  همه بچه ها عضو آن بشویم و کتاب امانت ببریم و بخوانیم.

آقا جان شما پارسال در صحبت هاتون گفتید که مردم ایران عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستند، ما بچه های مدرسه هم همگی عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستند و از آن با درس خواندنمان مقدمه نابودی آنها را می خواهیم فراهم کنیم، پرچم کثیف آنها را هم در حیاط مدرسه کشیده ایم و روی دیوار مدرسه بزرگ نوشته ایم که «آمریکا اگه برا همه لاتی ، واسه ما شکلاتی»

در پایان از خداوند می خواهیم که شما را تا ظهور امام زمان حفظ کند و آرزوی ما که دیدن امام مهدی از نزدیک است را برآورده نماید.

 الهی آمین

 اسماعیل جهانی –نماینده شورای مدرسه

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری حوزه

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز