ندای اصفهان

شبکه استانی اصفهان قادر به تولید برنامه‌های ملی و بین المللی است

کدخبر: 102988
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ در ساعت ۶:۵۹ ب٫ظ

به گزارش ندای اصفهان، مسعود احمدی افزادی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان اظهار داشت: اصفهان به تعبیر من فرصتی برای رشد، معنویت و جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران برای کشور و رسانه ملی است.

وی افزود: مرکز صدا و سیمای اصفهان در بطن اصفهان تاریخی با بزرگان، اندیشمندان، عرفا و تمام فرهیختگان، همه آزادگان و شهدایی همراه است که جهان اسلام و ایران به آن‌ها می‌بالند لیکن مرکز اصفهان برای هدایت شدن و رسیدن به رشد باید به استان خود اقتدا کند.

مدیرکل سابق صدا و سیمای استان اصفهان با بیان اینکه ما برای اینکه بتوانیم توفیق را رفیق خود کنیم باید به این استان تاریخی و مقدس اقتدا کنیم، تصریح کرد: در یک هزار و 304 روز پیش در مراسم معارفه خودم گفتم مثال اصفهان مَثَل حاتم طایی است و مرکز اصفهان در موفقیت خود به استان اصفهان اقتدا کرده است.

وی با اشاره به 4 محور حرکتی صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: حرکت بر مبنای افزایش بهره وری و ارتقای کارآمدی در بر حسب نیاز بیشتر به نیروی انقلابی در شرایط سخت کشور، توسعه زیرساخت‌ها مرکز اصفهان با توجه جدی به نیازمندی‌ها و جبران اندکی از نیازها با تلاش جهادگران، شبکه محوری و مخاطب گرایی  و پرداختن به مطالبات مردم بود.

احمدی افزادی افزود: ما باید از دیوارهای سخت استدیو خارج و از کلام مونولوگ به سمت مردم می‌رفتیم و در این راستا نمونه‌های بسیار خوبی مانند مراسم شهید حججی، روز قدس، 22 بهمن، شهدای غواص تا برنامه‌های امید و نشاط محور و برنامه گلستان شهدا در سال تحویل که به انتخاب معاونت استان‌های صدا و سیما بهترین برنامه نوروز بود، به یادگار مانده است.

وی بیان کرد: در کنار همه این موارد پرداختن به مطالبات به حق مردم و مشکلات اجتماعی از جمله برنامه‌های صدا و سیما بود. مردم اصفهان بسیار متدین و شریف هستند و کشاورزان زحمتکش در فتنه دی‌ماه سال گذشته با همه تنگناها و مشکلاتی که داشتند خود را از صف آشوب‌گران جدا کردند که این موضوع نماد انقلابی بودن مردم است.

مدیرکل سابق صدا و سیمای استان اصفهان ادامه داد: مراسم باشکوه پیرغلامان که صدا و سیما اصفهان عهده دار آن بود واین مراسم آنچنان بزرگ و درخور در میدان امام(ره) برگزار شد که برکت آن تا سال‌ها برای این رسانه و رسانه ملی خواهد ماند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ضای مجازی تصریح کرد: با موفقیت از پیامرسان خارجی به پیامرسان داخلی کوچ کردیم و حتی در سروش بیش از 300 هزار مخاطب فعال داریم که آغاز فعالیت است.

احمدی افزادی افزود: محوریت تقویت امید و نشاط اجتماعی با پاسخ به سوالات و توجه به بهجت و معنویت مردم است، امروز باید به بهجت افزایی توجه کنیم و آن را معنا کنیم، بهجت مقوله‌ای فرای شادی است و در محرم و صفر تا ربیع الاول و دیگر ماه‌های مبارک با آن خو می‌گیریم.

وی خاطرنشان کرد: همه این‌ها با اراده وتوان تخصصی بالای همکاران ما در مرکز اصفهان میسر شد، در این مرکز نیرو انسانی متخصص با توان بالا داریم و شبکه اصفهان قادر است در سطح ملی و فراملی تامین محتوا کند و آمادگی برنامه سازی بین المللی را دارد.

مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز اصفهان بیان کرد: دکتر آذر برنامه‌های مشاعره بسیار زیادی را مبنی بر توجه به شعر و ادبیات آغاز کردند و در حوزه‌های مختلف این ظرفیت وجود دارد که برنامه‌های فاخر تولید شود، ما 4 انتخابات بزرگ و فتنه‌های سنگین را در اصفهان پشت سر گذاشتیم.

وی درباره 3 پروژه بزرگ ملی در صدا و سیمای مرکز اصفهان تصریح کرد: سریال 26 قسمتی «روایت ناتمام» درمورد مرحوم آقانجفی و اقتصاد ملی که وارد پیش تولید شده، سریال «شهید بهشتی» در مرحله نگارش است و تولید مستند 40 قسمتی «40 ستون» درباره مفاخر استان را انجام دادیم.

احمدی افزادی با اشاره به کمک‌ها و حمیات قوه قضاییه و سازمان زندان‌ها در استان برای ساخت برنامه گفت: 4 سال پیاپی برنامه «یک شهر؛ ضیافت» را برگزار کردیم و نزدیک 30 میلیارد تومان کمک مردم به زندانیان جمع آوری شد که این حمایت‌ها و توجهات و بی‌نظیرترین برنامه مردم گرایانه و کمک به محرومان را رقم زد و سبب الگوگیری دیگر شهرها شد که یک نقش اصفهان همین مسئله است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از همه از هنرمندان و صاحبان هنر قدردانی می‌کنم، 287 فرستنده و ایستگاه و نزدیک به یک هزار نفر از همکاران شبانه روزی تلاش کردند تا بتوانیم حق و شان مردم را ادا کنیم.

در ادامه مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز استان اصفهان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان کرد: امروز هرچه رفاه و امنیت داریم مدیون شهداست و از خدمات آقای احمدی افزادی که مدیری صاحب نظر هستند برای دوران خدمت گذاری‌شان سپاس گذاریم.

بهرام عبدالحسینی افزود: از همینجا دست یاری و کمک به سوی شما همکاران خودم در مرکز استان و مدیران اجرایی و مسئولان نظامی و انتظامی دراز می‌کنم.

وی تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم با همدلی و رفاه که امروز نیاز کشور است، روزهای خوبی را در اصفهان سپری کنیم.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , ,