دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۴

شبکه استانی اصفهان قادر به تولید برنامه‌های ملی و بین المللی است

مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز استان اصفهان گفت: در مرکز اصفهان نیرو انسانی متخصص با توان بالا داریم و شبکه اصفهان قادر است در سطح ملی و فراملی تامین محتوا کند و آمادگی برنامه سازی بین المللی را دارد.

به گزارش ندای اصفهان، مسعود احمدی افزادی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان اظهار داشت: اصفهان به تعبیر من فرصتی برای رشد، معنویت و جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران برای کشور و رسانه ملی است.

وی افزود: مرکز صدا و سیمای اصفهان در بطن اصفهان تاریخی با بزرگان، اندیشمندان، عرفا و تمام فرهیختگان، همه آزادگان و شهدایی همراه است که جهان اسلام و ایران به آن‌ها می‌بالند لیکن مرکز اصفهان برای هدایت شدن و رسیدن به رشد باید به استان خود اقتدا کند.

مدیرکل سابق صدا و سیمای استان اصفهان با بیان اینکه ما برای اینکه بتوانیم توفیق را رفیق خود کنیم باید به این استان تاریخی و مقدس اقتدا کنیم، تصریح کرد: در یک هزار و 304 روز پیش در مراسم معارفه خودم گفتم مثال اصفهان مَثَل حاتم طایی است و مرکز اصفهان در موفقیت خود به استان اصفهان اقتدا کرده است.

وی با اشاره به 4 محور حرکتی صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: حرکت بر مبنای افزایش بهره وری و ارتقای کارآمدی در بر حسب نیاز بیشتر به نیروی انقلابی در شرایط سخت کشور، توسعه زیرساخت‌ها مرکز اصفهان با توجه جدی به نیازمندی‌ها و جبران اندکی از نیازها با تلاش جهادگران، شبکه محوری و مخاطب گرایی  و پرداختن به مطالبات مردم بود.

احمدی افزادی افزود: ما باید از دیوارهای سخت استدیو خارج و از کلام مونولوگ به سمت مردم می‌رفتیم و در این راستا نمونه‌های بسیار خوبی مانند مراسم شهید حججی، روز قدس، 22 بهمن، شهدای غواص تا برنامه‌های امید و نشاط محور و برنامه گلستان شهدا در سال تحویل که به انتخاب معاونت استان‌های صدا و سیما بهترین برنامه نوروز بود، به یادگار مانده است.

وی بیان کرد: در کنار همه این موارد پرداختن به مطالبات به حق مردم و مشکلات اجتماعی از جمله برنامه‌های صدا و سیما بود. مردم اصفهان بسیار متدین و شریف هستند و کشاورزان زحمتکش در فتنه دی‌ماه سال گذشته با همه تنگناها و مشکلاتی که داشتند خود را از صف آشوب‌گران جدا کردند که این موضوع نماد انقلابی بودن مردم است.

مدیرکل سابق صدا و سیمای استان اصفهان ادامه داد: مراسم باشکوه پیرغلامان که صدا و سیما اصفهان عهده دار آن بود واین مراسم آنچنان بزرگ و درخور در میدان امام(ره) برگزار شد که برکت آن تا سال‌ها برای این رسانه و رسانه ملی خواهد ماند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ضای مجازی تصریح کرد: با موفقیت از پیامرسان خارجی به پیامرسان داخلی کوچ کردیم و حتی در سروش بیش از 300 هزار مخاطب فعال داریم که آغاز فعالیت است.

احمدی افزادی افزود: محوریت تقویت امید و نشاط اجتماعی با پاسخ به سوالات و توجه به بهجت و معنویت مردم است، امروز باید به بهجت افزایی توجه کنیم و آن را معنا کنیم، بهجت مقوله‌ای فرای شادی است و در محرم و صفر تا ربیع الاول و دیگر ماه‌های مبارک با آن خو می‌گیریم.

وی خاطرنشان کرد: همه این‌ها با اراده وتوان تخصصی بالای همکاران ما در مرکز اصفهان میسر شد، در این مرکز نیرو انسانی متخصص با توان بالا داریم و شبکه اصفهان قادر است در سطح ملی و فراملی تامین محتوا کند و آمادگی برنامه سازی بین المللی را دارد.

مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز اصفهان بیان کرد: دکتر آذر برنامه‌های مشاعره بسیار زیادی را مبنی بر توجه به شعر و ادبیات آغاز کردند و در حوزه‌های مختلف این ظرفیت وجود دارد که برنامه‌های فاخر تولید شود، ما 4 انتخابات بزرگ و فتنه‌های سنگین را در اصفهان پشت سر گذاشتیم.

وی درباره 3 پروژه بزرگ ملی در صدا و سیمای مرکز اصفهان تصریح کرد: سریال 26 قسمتی «روایت ناتمام» درمورد مرحوم آقانجفی و اقتصاد ملی که وارد پیش تولید شده، سریال «شهید بهشتی» در مرحله نگارش است و تولید مستند 40 قسمتی «40 ستون» درباره مفاخر استان را انجام دادیم.

احمدی افزادی با اشاره به کمک‌ها و حمیات قوه قضاییه و سازمان زندان‌ها در استان برای ساخت برنامه گفت: 4 سال پیاپی برنامه «یک شهر؛ ضیافت» را برگزار کردیم و نزدیک 30 میلیارد تومان کمک مردم به زندانیان جمع آوری شد که این حمایت‌ها و توجهات و بی‌نظیرترین برنامه مردم گرایانه و کمک به محرومان را رقم زد و سبب الگوگیری دیگر شهرها شد که یک نقش اصفهان همین مسئله است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از همه از هنرمندان و صاحبان هنر قدردانی می‌کنم، 287 فرستنده و ایستگاه و نزدیک به یک هزار نفر از همکاران شبانه روزی تلاش کردند تا بتوانیم حق و شان مردم را ادا کنیم.

در ادامه مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز استان اصفهان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان کرد: امروز هرچه رفاه و امنیت داریم مدیون شهداست و از خدمات آقای احمدی افزادی که مدیری صاحب نظر هستند برای دوران خدمت گذاری‌شان سپاس گذاریم.

بهرام عبدالحسینی افزود: از همینجا دست یاری و کمک به سوی شما همکاران خودم در مرکز استان و مدیران اجرایی و مسئولان نظامی و انتظامی دراز می‌کنم.

وی تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم با همدلی و رفاه که امروز نیاز کشور است، روزهای خوبی را در اصفهان سپری کنیم.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715