جمعه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
رئیس شورای شهر اصفهان:
 تسخیر لانه جاسوسی، هویت و ماهیت آمریکا را بر همگان مشخص کرد   

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تسخیر سفارتخانه آمریکا توسط جوانان انقلابی ایران نشان از پیشتازی سی‌واندی ساله بصیرت آنان نسبت به جهان است و باعث شد دنیا امروز متوجه ماهیت جاسوسی سفارتخانه امریکا شود.

به گزارش ندای اصفهان، رضا امینی صبح امروز در صدو هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، ضمن اشاره به افزایش نزول بارش‌های آسمانی در روزهای اخیر اظهار کرد: شایسته است که مدیران و مسئولان شهری در سطح کشور تدابیر لازم را در راستای مدیریت و بهره‌برداری صحیح از این آب‌ها به‌عنوان منابع آبی برای روزهای آتی و همچنین ممانعت از بروز مشکلات و خسارت ناشی از حوادثی چون سیل  انجام دهند.

وی به این کرد: پدافند غیرعامل از دیگر موضوعات مهم این روزهای است که ضرورت توجه و تمرکز بر آن به‌خوبی در این روزها و مدیریت‌های شهری مشاهده می‌شود و این امر از امور مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز است.

رئیس شورای اسلامی  شهر اصفهان با اشاره به‌روز ملی مبارزه با استکبار، روز ۱۳ آبان، افزود: روز ۱۳ آبان بر اساس سه واقعه مهم رخ‌داده در پیش از انقلاب و پس از انقلاب نامگذاری شده است که نخستین واقعه آن مربوط به تبعید حضرت امام راحل به دلیل اعتراض به قانون ننگین کاپیتولاسیون است، واقعه دوم کشتار بی‌رحمانه دانش آموزان و نوجوانان توسط رژیم ستم‌شاهی پهلوی و حادثه سوم در ۱۳ آبان ۵۸ مربوط به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است.

وی بابیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، هویت و ماهیت آمریکا را بر همگان مشخص کرد، گفت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب، تسخیر سفارتخانه آمریکا توسط جوانان انقلابی ایران نشان از پیشتازی سی‌واندی ساله بصیرت آنان نسبت به جهان است، چراکه به‌تازگی دنیا متوجه سفارتخانه‌های آمریکایی به‌عنوان لانه جاسوسی شده است.

امینی تصریح کرد: جاسوس نامیدن آمریکا و لانه جاسوسی خواند سفارتخانه‌های آمریکا کاری شایسته و بایسته است، به گواه تاریخ، هر دولت و ملتی که به آمریکا اعتماد کرد، شکست خورد، کودتا نوژه، تحمیل ۸ سال جنگ علیه ملت و نظام ایران و توطئه‌‌های بشمار حاکی از این امر است.

وی تثبیت خط امام (ره) به‌عنوان خط سازش‌ناپذیری با غرب، افشای چهره‌های سازشکار در ابتدای انقلاب، برهم زدن شبکه‌های جاسوسی از جمله مهم‌ترین دستاوردهای تسخیر لانه جاسوسی است.

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز