سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
با حضور معاون اول رئیس جمهور؛
 نخستین واحد تولیدکننده پرمنگنات پتاسیم خاورمیانه در زنجان افتتاح شد   

با حضور معاون اول رئیس جمهور نخستین و تنها واحد تولیدکننده پرمنگنات پتاسیم خاورمیانه که توانسته محصول خود را در مقیاس صنعتی با کیفیت عالی تولید کند در زنجان افتتاح شد.

به گزارش ندای اصفهان، شرکت آنا کیمیا منگنز که با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد با هدف تولید پرمنگنات پتاسیم با طی مراحل مربوطه و با دریافت جواز تاسیس در ۲۳ آذر ماه سال ۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است.

متراژ زمین واحد نخستین و تنها واحد تولیدکننده پرمنگنات پتاسیم خاورمیانه در زنجان و زیربنای آن به ترتیب ۷۱ هزار و  ۹ هزار و ۷۷۰ مترمربع است.

محل اجرای این پروژه در کیلومتر ۳۵ جاده زنجان-تبریز، کیلومتر ۴ جاده ماهنشان بوده و پروانه بهره‌برداری شرکت آنا کیمیا منگنز در زمینه تولید پرمنگنات پتاسیم به ظرفیت اسمی ۵ هزار تن در سال را در ۵ اردیبهشت ماه امسال از سازمان متبوع دریافت کرده است.

شرکت آنا کیمیا منگنز که به عنوان نخستین و تنها واحد تولیدکننده پرمنگنات پتاسیم در خاورمیانه است توانسته محصول خود را در مقیاس صنعتی با کیفیت عالی تولید کند.

کل سرمایه‌گذاری ثابت این طرح ۳۴۰ میلیارد ریال بوده و در حال حاضر تعرفه حقوق گمرکی ورودی محصول پرمنگنات پتاسیم پس از افزایش ۲۰ درصد اعلام شده است.

این شرکت زمینه اشتغال ۱۱۰ نفر اعم از ۲۰ نفر تبعه هندی و ۹۰ تبعه ایرانی را فراهم کرده است.

جهانگیری به همراه محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از افتتاح این واحد برای افتتاح شرکت چاپ «هیلوگراور» به منظور بسته‌بندی و کاغذ روکش شده در شهرستان خدابنده حضور می‌یابد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


GLX ایرانی بخرید
GLX ایرانی بخرید
سید ابراهیم رئیسی
سید ابراهیم رئیسی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق