سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷

رئیس موسسه مصاف ایرانیان در اصفهان:

جای ۹۰های سیاسی در صدا و سیما خالی است/ قوانین نظام را اصلاح نکنیم از انقلاب اسلامی عقب می مانیم

رئیس موسسه مصاف ایرانیان گفت: انقلاب اسلامی امروز بالنده و با قدرت در جهان پیش می رود و لذا اصلاح قوانین در جمهوری اسلامی لازم است.

به گزارش ندای اصفهان،علی اکبر رائفی پور شامگاه سه شنبه در خیمه گلستان شهدا در برنامه بحران چهل سالگی پیرامون نقد و بررسی بحران های  انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی در کشوری شکل می گیرد که به معنی واقع کلمه مستعمر بود.

وی با بیان اینکه ایران پیش از انقلاب اسلامی مستعمر نوین داشت و حتی مستکبران استعمار فرانوین را از ایران آغاز کردند گفت: سالها ایران مستعمر کشورهای غربی بود، انقلاب اسلامی در مرحله ای شکل گرفت که سر تا پای ایران نفوذ کرده بودند و حال دراین مدت انها با انقلاب می جنگند که دوباره کشور را از انقلابیون باز پس بگیرند.

رائفی پور تصریح کرد: فتنه ها و توطئه های مختلفی جلوی انقلاب شکل گرفت، همه بلایایی که در سوریه  آمده است، به اندازه دو ساله اول انقلاب اسلامی است.

وی افزود:در ابتدای انقلاب اسلامی ترور شخصیت ها چون مطهری و بهشتی و رجایی و باهنر و ..، نفوذ جاسوس ها  از جمله رئیس جمهور (بنی صدر) و در این حال و هوا حمله عراق به ایران را داشتیم که هرکدام یک کشور را از پا در می اورد.

این کارشناس مسائل فرهنگی خاطرنشان کرد: چه فتنه ها و دشمنی ها و خصومت هایی که در دوران جنگ تحمیلی بر سر بچه های انقلاب و رزمندگان در نیاوردند، ولی خواست و اراده الهی بر این بود که ایران پیروز شود.

وی ابرازکرد: اما انقلاب اسلامی به طرز غریب و عجیبی خود را در این شرایط بازسازی کرد، اما همچنان نفوذ ها وجود دارد، اما  با همه این شرایط  و سختی ها مکررا مطالبی را بیان می کنند که دل مردم را نسبت به انقلاب سرد کنند.

رئیس موسسه مصاف ایرانیان بیان کرد: متاسفانه ای عده ای در همان دوران جنگ تحمیلی هم به امام فشار می آوردند که جنگ را تمام کنید و اطلاعات غلطی را به داخل می دادند، برخی  از انها هنوز هم هستند.

وی اذعان کرد: کثیف تر از منافقین در تاریخ نداشتیم، آن وقت امروز عده ای دم از دفاع از این افراد می زنند، منافقین ۱۷ هزار آدم کشتند ولی عده ای در داخل ندای حمایت از آنها سر می دهند.

رائفی پور گفت: در زمان جنگ تحمیلی به تعبیر محسن رضایی تنها ۱۲ درصد از بودجه مملکت صرف جنگ می شد در حالی که آمار استاندارد این است که ۷۰ الی ۸۰ درصد بودجه مملکت ها باید در جنگ هزینه شود.

وی یاداور شد: اما اراده الهی به نحوی شکل می گیرد  که بعد از سالها ایران با عزت وارد عراق می شود و فرمانده نظامی ایران که روزی در مقابل رژیم بعثی می جنگید امروز فرمانده نظامی عراقی ها  می شود.

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: ولی باید بپذیریم که خدایی داریم  که موسی را در دل خانه فرعون پرورش داد، خدای والفجر ۸ و  مرصادها، خدایی که انقلاب را پیروز کرده و حفظ می کند.

وی تصریح کرد: مشکل خیلی از افراد امروز این است که خدا را به اندازه یک گلوله قبول ندارند و ارزش یک بشکه نفت برای آنها از خدا بیشتر است ، عده ای قدرت لایزال خداوند  را هنوز قبول ندارند.

رئیس موسسه مصاف عنوان کرد: خدا کاری کرد که ما با اقتدار وارد سوریه شویم و امروزدر چند ده متری تلاویو شدیم، این در حالی است که روزی که حرف «راه قدس از کربلا می گذرد» مطرح شد به ما خندیدند.

وی متذکر شد: امروز نیاز روسیه ها به ما بیشتر از نیا زما به آنها است، اقتدار ایرانی به این میزان است که داد مستکبران درآمده است  که ایرانیان بعد از هخامنشیان به آب های ازاد مدیترانه دست یافته است.

رائفی پور خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی امروز بالنده است و با قدرت پیش می رود، ولی ایا جمهوری اسلامی ایران هم همزمان با انقلاب اسلامی پیش می رود، انقلاب اسلامی امروز با اقتدار در عراق، لبنان، سوریه، نیجریه و یمن در حال پیشرفت است.

وی اضافه کرد: ولی جمهوری اسلامی چگونه پیش می رود، اگر مردم ایران مراقب نباشند و قدر نعمت انقلاب اسلامی را ندانند خداوند با هیچ کس عقد اخوت نخوانده است و به راحتی نعمت را می گیرد و عذاب می کند.

این کارشناس مسائل فرهنگی متذکر شد: در آیات قران کریم مصداق این امر هست،قران می فرماید بنی اسرائیل قوم برگزیده بوده است ولی به اندازه ای قدر نعمت ندانستند که قوم رانده شدند، مردم ایران در مقابل تعهد خود و پیمان نایستند سیلی محکمی می خورند.

وی ادامه داد: در جمهوری اسلامی فرد افغانستانی زیاد احترام ندارد ولی در  انقلاب اسلامی دل ها کنار یکدیگر نزدیک می شود و به گونه ای عمل می کند که فاطمیون را پرورش می دهد، اگر بحث انقلاب اسلامی نباشد فرد لبنانی لب مرز اسرائیل خون نمی داد.

رائفی پور ابراز کرد: تکنوکرات ها در سال های قبل بلاهایی سر کشور آوردند که امروز شواهد ان را می بینیم، مشکلات آب را همین تنوکرات ها با زدن سدهای کارشناسی نشدن در کشور و زدن کارخانه ها فولاد و غیره در مناطق کم آب ایجاد کردند، امروز این عده از دردی که خود ایجاد کرده اند فریاد می زنند.

وی تاکید کرد: ما که موشک های قاره پیما و زیر دریایی نوین و موشک های خارج از جو می سازیم، مدیرانی نداریم که بتوانیم بندرگاه های ما را مدیریت کند و آن وقت وزیر پیر ما دم از واردات مدیر می زند، مدیران جوان ما هسته ای را افریدند.

رئیس موسسه مصاف یادآور شد: صدا و سیمای ما تریبون جاهای ما نیست، چرا ۹۰ ورزشی داریم ولی ۹۰ سیاسی نداریم، مظلوم ترین قشر در این ممکلت انقلابیون هستند، متاسفانه عده ای انقلابیون را راحت از آب خوردن حذف می کنند.

وی بیان کرد: امروز روحیه انقلابی تنها رمز پیروزی ما در همه میدان ها است، روحیه انقلابی یعنی فاطمه الزهرا که در دفاع از ولایت ایستاد، روحیه  انقلابی یعنی موسی بن جعفر که ۱۴ سال در زندان انفرادی باشد و پیروز شد.

رائفی عنوان کرد: هر کسی که مردم را در این زمانه مایوس کن والله خائن است، روحیه انقلابی هر جا باشد دشمن را نابود می کند،امروز دشمنان از نوجوانان ما  هم می ترسند  که درصدد اجرای سند ۲۰۳۰ در آموزش و پرورش ها هستند.

وی اظهار کرد: امروز دشمن درصدد استحاله هیئت های مذهبی و هر مسئله مرتبط با اباعبد الله الحسین است، در صدد استحاله مداحان، مجالس وعظ با هزار ترفند هستند، ما همچنان که انقلاب اسلامی را حفظ کردیم باید مملکت را هم حفظ کنیم و قوانین آن را اصلاح کنیم.

رائفی پور در پاسخ به این سوال که چرا رهبر معظم انقلاب در مقابل همه مخالفان و خائنان انقلاب و ایران نمی ایستد و سخنی و حرکتی نمی کند، گفت: ما از سیره اهل بیت می فهمیم که برای تمام رهبران دینی شیعه هیچ چیزی به اندازه فهم مردم و جامعه  مهم نبوده است.

وی ادامه داد: امام علی برای فهم مردم ۲۵ سال خانه نشینی کرد تا عدم صلاحیت خلیفه اول و دوم و سوم را بفهمند، فهم مردم و تربیت مردم برای اسلام و رهبران مهم است، اگر مردم نفهمند حسین بن علی به مسلخ می رود، مردم نفهمند به بنی صدر جاسوس رای می دهند.

این کارشناس مسائل سیاسی  تصریح کرد: رای مردم همیشه برای رهبران ما مهم است، اغلب مردم موافق انجام مذاکره با امریکا بودند پس رهبر معظم انقلاب موافقت کرد، پس خود مردم باید بفهمند که حقیقت و صحیح چیست.

وی متذکر شد: مردم اماده نشوند ظهوری شکل نمی گیرد، باید مردم تربیت شوند و قدر بدانند، خداوند امتحان هایی سختی می گیرد، فتنه دجال و فتنه سفیانی کجا و فتنه های امروز کجا هست.

رائفی پور در پایان اذعان کرد: در این کشور و نظام باید قوانین اصلاح شود، قوانینی چون تعارض منافع یعنی انکه هر کسی که ذی نفع است نباید در سمتی مرتبط با منافعش قرار گیرد، به عنوان مثال در هیچ کجای دنیا وزیر بهداشت خود شخصا دکتر نیست، بنابراین اگر چنین قوانینی اصلاح نشود از سرعت انقلاب عقب می مانیم.

انتهای پیام/

منبع:صاحب نیوز

برچسب‌ها: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق