سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶

کرسی سبز بهارستان امانتی زودگذر است؛

آقای عابدی و خانم تاج الدین! در پیگیری حقوق مردم جناحی عمل نکنید

این بار هم جای خالی امضاء آقای عابدی و خانم تاج الدین در سوال از رییس جمهور مشاهده می شود. این در شرایطی است که نه تنها اصلاح طلبان و رییسشان از «تکرار» پشیمان اند و عذرخواهی! می کنند بلکه اصفهان یکی از اولین کانون های اعتراض به بی سامانی فضای اقتصاد کشور بوده است

ندای اصفهان- مهندس بابک حیدری
چندی پیش به همت کانون اندیشه و تمدن اسلامی جلسه ای با حضور برخی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، دکتر احمد توکلی عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام و رییس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت و نمایندگان سپرده گذاران در موسسه ثامن الحجج برگزار شد و به طور شفاف روند شکل گیری و توسعه این موسسه و تخلفات و کوتاهی های دستگاه ها و نهادهای ذیربط تشریح شد و بسیاری از مطالبی که این روزها از دادگاه مربوطه شنیده می شود، بیان شد.
هدف از برگزاری این جلسه، اطلاع رسانی کارشناسی و کامل به نمایندگان استان و همسویی آنان در پیگیری مشکلات سپرده گذاران در این موسسه بود و امید داشتیم که همه نمایندگان فارغ از رنگ ها و خطوط سیاسی، این موضوع را به بهترین نحو پیگیری نمایند.
آقای دکتر حیدرعلی عابدی یکی از نمایندگان حاضر در جلسه بودند – که برخلاف روال کارشناسی جلسه، نیش و کنایه های سیاسی را هم فراموش نکردند– ولیکن پس از جلسه تحرک جدی و ملموسی از ایشان مشاهده نشد و حتی جای خالی امضای ایشان و خانم تاج الدین – که قطعا با توجه به وجه همت ایشان در حضور بین مردم! از این موضوع و عمق آن آگاه هستند -در سوال از رییس جمهور در موضوع موسسه ثامن الحجج مشاهده شد.
اهمیت جای خالی امضا این دو بزرگوار بدین جهت مهم است که مردم اصفهان از نظر میزان و تعداد سپرده گذاران در رتبه های دوم و سوم کشوری بودند.
جای خالی امضا!
و اما این روزها بار دیگر نشانه هایی از عدم تحرک جدی این دو بزرگوار مشاهده می شود. روزهایی که در سایه بی تدبیری ها و رهاسازی های اقتصاد، فشار اقتصادی فراوانی به مردم وارد شده است و جمعی از نمایندگان خواستار توضیح و پاسخگویی رییس جمهور به مردم و نمایندگان آنان در صحن علنی مجلس شده اند.
آری این بار هم جای خالی امضاء آقای عابدی و خانم ناهید تاج الدین در سوال از رییس جمهور مشاهده می شود و این در شرایطی است که نه تنها اصلاح طلبان و رییس شان از «تکرار» پشیمان اند و عذرخواهی! _گله منار_ می کنند بلکه اصفهان یکی از اولین کانون های اعتراض به بی سامانی فضای اقتصاد کشور و متاسفانه جولان- مگس گونه – ضد انقلاب بوده است.
فارغ از اینکه دهه های گذشته، تراز نمایندگان اصفهان بسیار فراتر از امروز بوده است، از نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم به طور جدی در دو عرصه قانون گذاری و نظارت فعال باشند و حضور در بین مردم را با هدف اطلاع از مشکلات و پیگیری موثر انجام دهند و نه عکس های یادگاری برای فردا و پس فردا!
و اما سخن نهایی
آقای عابدی و خانم تاج الدین!
کرسی سبز بهارستان امانتی زود گذر است در پیگیری حقوق مردم جناحی عمل نکنید!

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق