یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸

عضو فراکسیون ولایی مجلس:

سوءمدیریت اقتصادی صدای طرفداران دولت را هم درآورده است

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی گفت: خود دولتی‌ها می‌گویند تیم اقتصادی دولت کفایت لازم را ندارد و این همه نابسامانی صدای خود طرفداران دولت را هم درآورده است.

به گزارش ندای اصفهان،اکبر ترکی با اشاره به نامه اخیر جمعی از نمایندگان به رئیس قوه قضائیه در خصوص ممانعت از خروج مدیران دوتابعیتی اظهار کرد: کسانی با توجه به این‌که تابعیت دوم دارند، پول‌های خود را تبدیل به طلا و ارز و… کرده و از کشور خارج می‌شوند.

وی افزود: نمونه‌هایی در این چند وقت وجود داشته است که بعد از این‌که مأموریت آن‌ها یا تمام شده یا بازنشسته شده‌ بودند از کشور خارج شدند بنابراین باید جلوی این افراد گرفته شود که البته هنوز اسامی آن‌ها را اعلام نمی‌کنیم.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص تغییر رئیس بانک مرکزی گفت: اگر مشکلات کشور با رفتن یک نفر حل می‌شود که باید خدا را شکر کرد، سیف قرار بود برود و ایستادند تا مأموریت او تمام شود، خود دولتی‌ها می‌گویند تیم اقتصادی دولت کفایت لازم را ندارد و این همه نابسامانی صدای خود طرفداران دولت را هم درآورده است.

وی در پایان مطرح کرد: آن قدر اوضاع خراب است که هیچ وجدان بیداری نمی‌تواند آن را انکار کند و نکته دوم عدم تدبیر و سوءمدیریت در حوزه‌های اقتصادی است که قابل دفاع نیست ، می‌خواهند به ظاهر از مسؤولیت خود در قبال وضع فعلی کم کنند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق