جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷

نماینده سمیرم در مجلس:

تیم اقتصادی دولت خودشان را گم کرده‌اند/ قول می‌دهند اما عمل در کار نیست

نماینده سمیرم و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: تیم اقتصادی دولت دوازدهم خودشان را گم کرده اند و قول هایی هم که می دهند فقط در حد حرف و شعار است.

به گزارش ندای اصفهان،اصغر سلیمی اظهار کرد: امروز شاهد بی برنامگی و بی نظمی های زیادی هستیم که نسبت دادن همه به خارجی ها مورد قبول نیست.

وی خاطر نشان کرد: بخش اعظم مشکلات امروز ناشی از آشفتگی اقتصادی دولتی هاست که گاهی به نمایندگان مردم هم قول هایی می دهند اما خبری از عمل و اجرا نیست و مشخص است که کار کارشناسی و بنیادین صورت نمی گیرد.

این نماینده مجلس ادامه داد: دولت با وجود شعارهایی که سر می دهد فراجناجی نیست و از توان نخبگان و فرهیختگان و صاحب نظران بهره ای نمی برد و راه خودش را می رود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم افزود: امید مردم به نمایندگان آنها در خانه ملت است و اگر استیضاحی می شود یا مطالبه ای داریم تنها برای همان مردمی است که ما را به عنوان وکیل به مجلس فرستاده اند.

سلیمی با یادآوری توان و اقتدار نظامی و موشکی نظام اسلامی بیان کرد: چگونه است که در این بخش ترقی و پیشرفت کرده ایم اما در اقتصاد و کشاورزی روز به روز عقب تر رفته ایم یا در جا زده ایم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس همت و تلاش جهادی و بسیجی را راهکار برون رفت از مشکلات امروز برشمرد و گفت: اگر می خواهیم از مشکلات و معضلات دامن گیر امروز رها شویم باید خودمان را باور داشته باشیم و با روحیه جهادی کار کنیم.

سلیمی بار دیگر با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور بی برنامه و رها شده است از دولت خواست با عمل به وعده ها و کار شبانه روزی وضعیت اقتصادی کشور را سر و سامان دهد.

انتهای پیام/

منبع:صاحب نیوز

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715