چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱

منصور گلناری خبر داد؛

مسابقات آسیایی نقاشی ویژه هنرمندان آسیب دیده نخاعی برگزار خواهد شد

به منظور ارتقاي سطح كمي و كيفي زندگي، ايجاد نشاط و تقويت روحيه دوستي و همبستگي، مسابقات نقاشی ویژه معلولان آسیب نخاعی در شهریور ماه جاری برگزار می‌شود. این مسابقا آسیایی در کشور ژاپن و شهر توکیو است که آثار جمعی از هنرمندان توانا و مستعد کشورمان نیز ارسال می‌شود.

به گزارش اصغر فخاری خبرنگارندای  اصفهان،  گلناری مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران آسیب دیدگان نخاعی اصفهان درباره برگزاری کلاسهای نقاشی ویژه هنرمندان معلول در انجمن می گوید: هدف از برگزاري اين کلاسها و مسابقات ارتقاي سطح كمي و كيفي زندگي، ايجاد نشاط و تقويت روحيه دوستي و همبستگي دانست و افزود از آنجايي كه هنر نزد ایرانیان هست براي رسيدن به چنين منظوري درنظر داريم اين تابلوهای نقاشی بسیار زیبا را در مسابقات آسیای پیشرو که در شهریور ماه برگزارمی‌شود در کشور ژاپن و شهر توکیو این عزیزان هنرمند و توانا مقام های برای کشورمان ایران به دست بیاورد….

غلامرضا پورمند استاد نقاشی نیز با اشاره به اینکه در دوران آموزش یه هنرجویان قطع نخاعی شایستگی و استعداد هنری بالایی در آنها دیده است می‌گوید: مدت یک سال است در انجمن حمایت از بیماران آسیب دیدگان نخاعی مشغول به تعلیم هستم در این مدت با تعداد زیادی هنرجو شروع کردم و تا به امروز ۱۸ نفر از آنها استعداد و خلاقیت و پشتکار زیادی از خود نشان دادند آنها در کارهای هنری و طراحی‌ رنگ روغن بسیار شایستگی داشتند تا کنون هم بیش از ۲۵ تابلو به دست این عزیزان هنرمند در انجمن موجود هست که آماده برای نمایش در نمایشگاه می‌باشد. با فروش آنها؛ هنرمندان می‌توانند از نظر وضعیت اقتصادی مشکلات خودشان را تامین کنند و به خودکفایی مالی برسند.
وی در ادامه افزود: با کمک مدیرعامل انجمن، علیرضا نصر اصفهانی و نقیب زاده همچنین حمایت‌های مالی مورد نظر، قرار است تا در شهریور ماه واقع در سپاهان شهر نمایشگاهی به مدت نه روز برگزار شود .
پورمند با بیان اینکه مدارک خودم را برای نمایش تابلوهای هنرجویانم به سفارت ایران در کشور ژاپن ارائه داده‌ام می گوید: تمام تلاش خودم را برای ارسال آثارهنرجویان خواهم کرد و امیدوارم به یاری خداوند این هنرمندان توانا و مستعد مسابقات آسیایی نقاشی بتوانند برای کشورمان افتخاری بیاورند.
هنرجویانی که قرار است در مسابقات توکیو در ژاپن شرکت کنند شامل: مینو نامداری، فرانک سیفیه؛ معصومه نیکزاد؛ شکوفه کیانی، اکبر حلاجی مهدی یوسفی؛ مرتضی محمدی دوست؛ ریحانه پهلوان نژاد، زهرا اسدی، زهرا عبدالهی، پروین زارع، اکرم جعفری،اکرم رحمانی؛ نوشین جعفری شیوا جعفری؛ مریم سیفیه، مرضیه اخوان، ازهار ماضی زاده و آقای سجاد به همراه خبرنگارعکاس معلولان اصغر فخاری هستند

برچسب‌ها: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

  1. Mosayeb گفت:

    خیلی هم عالی ، خدا پشت و پناهشون باشه 🌼🌻🌸🌷🌹💕🌻🌼 🙏🙏🙏

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
 توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715