سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
 سرویس‌های ویژه شرکت اتوبوسرانی اصفهان در اربعین به مرزهای ورودی کشور اعزام می‌شوند   

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی اصفهان گفت: یکی از برنامه‌های اصلی شرکت اتوبوسرانی اصفهان مانند سال گذشته اعزام ناوبران این شرکت به مرزهای منتهی به سمت عراق است تا بتوانیم در این راستا خدمات بیشتری را به مردم ارائه کنیم.

به گزارش  ندای اصفهان به نقل از روابط عمومی شرکت اتوبوسرانی اصفهان، محمدعلی احمدی در دیدار با ناوبران شرکت اتوبوسرانی اصفهان اظهار داشت: یکی از برنامه‌های اصلی شرکت اتوبوسرانی اصفهان مانند سال گذشته اعزام ناوبران این شرکت به مرزهای منتهی به سمت عراق است تا بتوانیم در این راستا خدمات بیشتری را به مردم ارائه کنیم.

وی تأکید کرد: برنامه‌ریزی‌های این اعزام‌ها از سوی وزرات کشور خواهد بود، اما رانندگانی که تمایل دارند در این طرح شرکت و برای اربعین به مرزها اعزام شوند می‌توانند ثبت‌نام کنند.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی اصفهان گفت: اجرای این طرح در راستای سرویس‌دهی هر چه بیشتر به زائران اباعبدالله الحسین (ع) و انتقال آن‌ها از مرزها به سمت شهرها است.

وی همچنین در این دیدار با تشویق رانندگان به ادامه تحصیل در سطوح مختلف بیان کرد: اگر سطح تحصیلی رانندگان ارتقاء یابد ما نیز برای این منظور تسهیلات رفاهی و افزایش حقوق را برای ناوبران لحاظ خواهیم کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


GLX ایرانی بخرید
GLX ایرانی بخرید
سید ابراهیم رئیسی
سید ابراهیم رئیسی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق