جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰

امام‌جمعه موقت اصفهان:

دستگاه قضا با «تروریست‌های اقتصادی» قاطع برخورد کند

امام‌جمعه موقت اصفهان مخلان شرایط اقتصادی را «تروریست اقتصادی» دانست و گفت: دستگاه قضا با این افراد که تروریست‌های اقتصادی هستند برخورد قاطع داشته باشد.

به گزارش ندای اصفهان،حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر اظهار کرد: رهبر انقلاب در جمع پاسداران دانشگاه امام حسین بار دیگر بر لزوم انسجام تأکید کرده و نقشه دشمن مبنی بر ایجاد شکاف میان نظام و ملت را شکست خورده دانستند.

وی افزود: دشمن سعی می‌کند تمام مشکلات موجود را متوجه نظام کند اما از طرف دیگر از هر گونه تحریمی فروگذار نمی‌کنند؛ البته عده ای سو استفاده می‌کنند و هستند مسؤولانی که از موقعیتشان برای منافع شخصی سود می‌برند.

امام‌جمعه موقت اصفهان گفت: بعد از اینکه آمریکا از برجام خارج شد در تریبون نماز جمعه گفتم نه تنها نباید ناراحت باشیم بلکه ملت باید جشن بگیرد از آنجا که این اتفاق منجر به قطع امید از بیگانه می‌شود و مسؤولان هم نگاهشان به داخل باشد.

وی با بیان اینکه در هر قشری عده ای هستند که سو استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: در اخبار بود که یک جوان، 50 میلیارد تومان سکه خریداری کرده و یا واردکنندگان گوشی همراه که ارز دولتی دریافت کرده اما محصول را به قیمت آزاد به فروش رسانده‌اند.

رهبر مخلان شرایط اقتصادی را «تروریست اقتصادی» دانست و ادامه داد: دستگاه قضا با این افراد که تروریست‌های اقتصادی هستند برخورد قاطع داشته باشد، در این راستا ایجاد یک ستاد نظارتی همانند نظارتی که نیروهای امنیتی نسبت به تروریست‌ها دارند لازم است.

وی با اشاره به با این که توده مردم همراه هستند و نشان داده‌اند هر جا نیاز باشد حضور پیدا می‌کنند، اضافه کرد: صحبت‌های اخیر رئیس‌جمهور نشان دهنده هم صدایی بین مسؤولان بود، بارها گفته‌ام همه زیر یک پرچم هستیم و دشمن ما این گروه آن جناح نمی‌شناسد.

امام‌جمعه موقت اصفهان با اشاره به اقدامات لازم برای ایجاد انسجام میان مردم و نظام ابراز داشت: استمرار جلسات مشترک میان سران قوا، جلوگیری از زیاده خواهی و گران فروشی مواد مصرفی و معرفی و برخورد متخلفان از جمله اقداماتی است که بهبود شرایط کمک می‌کند.

وی تأکید کرد: حضرت امیر(ع) زمانی که به حکومت رسید اعلام کرد اگر بیت‌المال را به مهریه زنان در آورده باشید آن‌ها را برمی‌گردانم، این‌ها را یک عمر گفته‌ایم، الان باید عمل کرد؛ در تاریخ معاصر هم تحریم تجربه تحریم تنباکو نشان داده که انسجام مردم ظرف کوتاه مدت تاثیرش را می‌گذارد.

رهبر در پایان اذعان داشت: قطعاً با در نظر گرفتن این موارد طی چند هفته اقتصاد کشور متحول می‌شود، کشور ما بزرگ است و می‌تواند نیازهایش را برآورده کند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715