دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶

با حضور مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری صورت گرفت

معارفه مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان

حجت‌الاسلام علیرضا امینی به‌عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان معرفی شد.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، در این مراسم که عصر روز گذشته برگزار شد حجت‌الاسلام علیرضا امینی به‌عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری مسئول سابق این نهاد تجلیل شد.

سید محمود مدرس هاشمی؛ رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان در ابتدای این مراسم با اشاره به ویژگی‌های ممتاز این دانشگاه در عرصه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی و ارائه ایده‌ها و ابتکارات به جامعه و صنعت گفت: دانشگاه صنعتی اصفهان با قدمتی کمتر از ۴۰ سال هم اینک از یک برند معتبر و جایگاه بسیار برجسته در کشور برخوردار است.

وی در ادامه افزود: دانشگاه صنعتی اصفهان به دلیل متمرکز داشتن اغلب بخش‌ها و امکانات درون خود، به فعالیت‌های فرهنگی نگاه ویژه‌ای داشته و این فعالیت‌ها به‌عنوان اعتقاد ما به منظور تأثیرگذاری دانشگاه در توانمندسازی دانشجویان در زمینه باورها، اعتقادات و رفتارها تعبیر می‌شود.

رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان فرهنگ را مانند یک روح در جسم دانشگاه تلقی کرد و خاطرنشان کرد: از این بابت جایگاه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بسیار مهم و حساس است.

وی با اشاره به جایگاه ویژه و رسالت سنگین این نهاد به دلیل شأن نظارتی آن بر امور فرهنگی و دینی، تصریح کرد: انتظار می‌رود نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری محور وفاق و همدلی در دانشگاه حول نظام و کشور باشد.

مدرس‌هاشمی با بیان ویژگی‌های فردی، مدیریتی و اخلاقی مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه، از تلاش‌ها، دلسوزی‌ها و نقش ارزنده حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری در طول مدت حضور در این مسئولیت قدردانی کرد.

وی با ابراز خرسندی از حضور حجت‌الاسلام علیرضا امینی به‌عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان به جهت برخورداری از تجربه مناسب و سجایای فردی و اخلاقی، ابراز امیدواری کرد: فضای تعامل و همدلی موجود ادامه یافته و ارتقاء یابد.

حجت‌الاسلام محمداسحاق مسعودی؛ معاون امور دفاتر و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور نیز در ادامه این مراسم با اشاره به جایگاه والا و ممتاز و مسئولیت خطیر حوزه و دانشگاه اذعان داشت: لازم است هر یک ما ضمن بررسی سوابق فعالیت‌ها و اقدامات خود در این عرصه‌ها، میزان رشد و ارتقای خویش را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهیم.

وی سیاست‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با توجه به منویات ایشان را فراجناحی عنوان کرد و تأکید کرد: این نهاد مربوط به یک جناح سیاسی نیست و متعلق به همه دانشگاهیان است از این رو لازم است مسئول دفتر نهاد با همه گروه‌ها و تشکل‌ها ارتباط داشته باشد.

در ادامه این مراسم مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان با ابراز خرسندی از فعالیت در مجموعه بزرگ و ارزشمندی چون این دانشگاه گفت: مبنای انقلاب اسلامی، انقلاب فرهنگی است و دانشگاهیان در این رسالت خطیر به منظور تقویت ارزش‌ها و تقویت انقلاب نقش سنگینی برعهده دارند.

حیدری با اشاره به ظرفیت‌های عظیم دانشگاه صنعتی اصفهان بیان کرد: در طی این مدت، تعامل و اعتماد بزرگ‌ترین سرمایه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه بوده است.

وی با بیان بخشی از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته طی دوره مسئولیت خود در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان، از تلاش‌ها و همکاری‌های هیئت رئیسه، مدیران، اعضای هیئت علمی، کارکنان، دانشجویان و دیگر دانشگاهیان این دانشگاه قدردانی کرد.

حجت‌الاسلام امینی؛ مسئول جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان نیز حضور در میان دانشگاهیان را نعمت بزرگ الهی دانست و اظهار کرد: باعث افتخار است که در دانشگاهی خوش‌نام و با سوابقی درخشان فعالیت می‌کنم.

وی با اشاره به رسالت بنیادی این نهاد اضافه کرد: تلاش می کنیم در مسیر دانایی و ارتقای علمی کشور که دغدغه رهبر معظم انقلاب است با کلیه دانشگاهیان همراهی کنیم.

مسئول جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان تصریح کرد: در مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خدمت همه دانشگاهیان هستیم و امیدواریم در خدمت در این مسیر مشمول دعاها و عنایات حضرت بقیهالله الأعظم قرار بگیریم.

در پایان این مراسم ضمن قرائت حکم معارفه حجت‌الاسلام علیرضا امینی به‌عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان، رئیس این دانشگاه و مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با اهدای لوح تقدیر و هدایا از مسئول سابق این نهاد در دانشگاه صنعتی اصفهان تجلیل کردند.

 

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز