سه شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
سردار باقرزاده در دانشگاه شهید چمران اهواز:
 ۱۳ آبان امسال باید بیشترین تعداد پرچم آمریکا آتش زده شود   

مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ۱۳ آبان امسال باید بیشترین تعداد پرچم آمریکا آتش زده شود تا دشمن بیش از این طمع نکند.

به گزارش ندای اصفهان شب گذشته با حضور دانشجویان و مسئولان دانشگاهی، سومین سالروز تدفین شهدای گمنام در دانشگاه شهید چمران اهواز در مسجد امام خمینی (ره) دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.

در این آیین سردار سیدمحمد باقرزاده، فرمانده کمیته تفحص ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: شهدا پیروان انبیا بوده و همه می توانند زیر خیمه امام حسین(ع) که سرور و سالار شهیدان است بروند.

وی افزود: به دو نکته در یادواره شهدا باید توجه شود که تلاش برای معرفت به اهداف شهدا و نیز پیروی از اهداف آنهاست و یکی از موارد مسلم در مسیر حرکتی شهدا مساله امر به معروف و نهی از منکر است.

سردار باقرزاده گفت: مسیر سیدالشهدا (ع) امر به معروف و نهی از منکر بوده و شاه بیت قیام عاشورا هم این است که در وصیت نامه امام حسین(ع) هم بر این مسئله تاکید شده است.

وی با بیان این که تدفین شهدا در دانشگاه ها شرافت جامعه دانشگاهی و موجب افتخار ماست، تصریح کرد: باید آن را قدر دانست و از این فرصت در چارچوب ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت استفاده کرد.

فرمانده کمیته تفحص ستاد کل نیروهای مسلح افزود: اسلام دین «به من چه» نیست و این که مقام معظم رهبری در سه ماه گذشته ۷۰بار در ارتباط با نفوذ مطلب فرمودند به این معناست که گاهی نفوذ مقدمه هجمه می شود و اگر نفوذ صورت گیرد، این تهاجم گسترده خواهد شد که در مسیر نفوذ منافقان جاده صاف کن دشمن هستند.

وی در عین حال با اشاره به شهدای مدافع حرم که از استان خوزستان در محافظت از حرم اهل بیت (ع) به شهادت رسیده اند، گفت: خوزستان در تقدیم شهدای مدافع حرم پیشرو بوده و این به افتخار این استان اضافه شده که باید گفت این خطه شهر مدافعان حرم است.

سردار باقرزاده به ۱۳ آبان هم اشاره کرد و گفت: ۱۳ آبان امسال باید بیشترین تعداد پرچم آمریکا آتش زده شود تا دشمن بیش از این طمع نکند و صدای مرگ بر آمریکا محکم تر از سال های گذشته سر داده شود.

وی همچنین تصریح کرد: اگر داعش جرات داشت و قدرت پیدا می کرد اقدامی که با قبر حجربن عدی ()ع) کرد با حرم سالار شهیدان(ع) و امام علی(ع) هم می کرد.

فرمانده کمیته تفحص ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد کسانی که در راه پاسداری از حرمین شریفین به شهادت می رسند از ارزش های ناب اسلام محمدی (ص) دفاع می کنند.

وی بیان کرد: باید نسبت به اقدام های داعش و اهمیت کاری که مدافعان حرم در این مقطع زمانی انجام می دهند معرفت پیدا کنیم.

سردار باقرزاده گفت: در نقاطی که این ها می جنگند از جبهه های اسلام است و باید حضور داشته باشیم که در غیر این صورت دشمن پیشروی خواهد کرد. باید با دستان بلند گلوی داعش را بفشاریم و آن را از بین ببریم/دانشجو.

 در پایان این مراسم حجت الاسلام صادقی به خاطراتی از شهدا پرداخت و سپس مداح اهل بیت(ع) سید سجاد امام به مداحی و مرثیه سرای پرداخت.

 

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز